Допомога силам АТО

Кондиціонери

Раді вітати вас в каталозі кондиціонерів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких KT-Group, BT.KIEV.UA, ТехноХата та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на кондиціонери від таких популярних виробників, як Samsung, LG або Whirlpool.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу кондиціонерів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, число внутрішніх блоків, площа що обслуговується (кв. м). Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати кондиціонери за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані кондиціонери за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на кондиціонери за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Cooper&Hunter CH-S09XN7

0 голосів
Середня ціна: 8 875 грн.

, пульт ДУ

Cooper&Hunter CH-S12GKP8

0 голосів
Середня ціна: 10 636 грн.

, пульт ДУ

Де купити?

Protovar.com.ua
6 237 грн.

DAIKO ASP-H12CN

0 голосів
Середня ціна: 6 147 грн.

настенная сплит-система, пульт ДУ

HOAPP HSC-HA22VA/HMC-HA22VA

0 голосів
Середня ціна: 6 258 грн.

Технические характеристики Производитель Hoapp Площадь помещения м sup2; 20 Режим работы кондиционера Охлаждение обогрев Поток воздуха куб. м час 400 Охлаждающая способность BTU ч 7000 Мощность обогрева nbsp; Вт 2100 Мощность охлаждения Вт 2000 Цвет Белый Страна производитель Китай Гарантийный...

OLMO OSH-08LD7W

0 голосів
Середня ціна: 6 592 грн.

Сплит-система, внутренний блок: настенный. Производительность холод: 2.10 кВт. Производительность тепло: 2.21 кВт. Потребление электроэнергии: 0.65 кВт. Хладагент: R-410A. Страна производитель: Китай.

Cooper&Hunter CH-S09FTXE

0 голосів
Середня ціна: 13 924 грн.

настенная сплит-система инверторного типа, пульт ДУ

LG A09IWK

0 голосів
Середня ціна: 42 999 грн.

настенная сплит-система инверторного типа, пульт ДУ

Cooper&Hunter CH-S09FTXS

0 голосів
Середня ціна: 20 733 грн.

настенная сплит-система инверторного типа, пульт ДУ, тонкая очистка воздуха

OLMO OSH-10LD7W

0 голосів
Середня ціна: 7 069 грн.

Сплит-система, внутренний блок: настенный. Производительность холод: 2.50 кВт. Производительность тепло: 2.65 кВт. Потребление электроэнергии: 0.76 кВт. Хладагент: R-410A. Страна производитель: Китай.

OLMO OSH-24LD7W

0 голосів
Середня ціна: 16 882 грн.

Сплит-система, внутренний блок: настенный. Производительность холод: 7.06 кВт. Производительность тепло: 7.35 кВт. Потребление электроэнергии: 2.16 кВт. Хладагент: R-410A. Страна производитель: Китай.