Допомога силам АТО

Кондиціонери

Раді вітати вас в каталозі кондиціонерів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких KT-Group, BT.KIEV.UA, ТехноХата та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на кондиціонери від таких популярних виробників, як Samsung, LG або Whirlpool.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу кондиціонерів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, число внутрішніх блоків, площа що обслуговується (кв. м). Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати кондиціонери за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані кондиціонери за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на кондиціонери за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Cooper&Hunter CH-S09FTXLA

0 голосів
Середня ціна: 16 308 грн.

настенная сплит-система инверторного типа, пульт ДУ

Де купити?

Protovar.com.ua
5 208 грн.

Sensei FTE-25TW

0 голосів
Середня ціна: 6 481 грн.

настенная сплит-система, пульт ДУ

Supra SA09GBE

0 голосів
Середня ціна: 6 719 грн.

Эффективный компрессор gree, led дисплей, система защиты от обледенения, режимы охлаждения, обогрева, осушения, ночной режим, автоматический режим, авторестарт, таймер, противопылевой фильтр, антикоррозийное покрытие испарителя наружного блока, самодиагностика, двусторонняя возможность...

Де купити?

Protovar.com.ua
10 724 грн.

Electrolux EACS-09HG/N3

0 голосів
Середня ціна: 10 417 грн.

настенная сплит-система, пульт ДУ, тонкая очистка воздуха

Cooper&Hunter CH-S09FTXHV

0 голосів
Середня ціна: 31 408 грн.

настенная сплит-система инверторного типа, пульт ДУ, тонкая очистка воздуха

Hitachi RAS-14EH3 / RAC-14EH3

0 голосів
Середня ціна: 16 365 грн.

настенная сплит-система инверторного типа, пульт ДУ, тонкая очистка воздуха

Toshiba RAS-13SKHP-ES / RAS-13S2AH-ES

0 голосів
Середня ціна: 12 498 грн.

настенная сплит-система, пульт ДУ, тонкая очистка воздуха

Toshiba RAS-07SKHP-ES / RAS-07S2AH-ES

0 голосів
Середня ціна: 9 998 грн.

сплит-система, настенная установка, режимы работы: охлаждение / обогрев, мощность охлаждения: 2050 Вт, пульт ДУ, тонкая очистка воздуха

Де купити?

Protovar.com.ua
7 672 грн.

Beko BXA 120/121

0 голосів
Середня ціна: 7 495 грн.

настенная сплит-система, пульт ДУ

Sensei FTE-32TW

0 голосів
Середня ціна: 8 141 грн.

настенная сплит-система, пульт ДУ