Допомога силам АТО

Кондиціонери

Раді вітати вас в каталозі кондиціонерів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких KT-Group, BT.KIEV.UA, ТехноХата та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на кондиціонери від таких популярних виробників, як Samsung, LG або Whirlpool.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу кондиціонерів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, число внутрішніх блоків, площа що обслуговується (кв. м). Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати кондиціонери за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані кондиціонери за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на кондиціонери за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Де купити?

Protovar.com.ua
5 275 грн.

OLMO OSH-08LD7W

0 голосов
Середня ціна: 6 306 грн.

Сплит-система • монтаж: настенный • помещение 20 м

Де купити?

Protovar.com.ua
8 700 грн.

Hyundai ARN/ARU-12HQBUA

0 голосов
Середня ціна: 10 232 грн.

Сплит-система • монтаж: настенный • помещение 35 м

IDEA ISR-18HR-PA6-N1

0 голосов
Середня ціна: 12 621 грн.

настенная сплит-система, пульт ДУ

GREE GWH12UB-K3DNA4F

0 голосов
Середня ціна: 34 340 грн.

настенная сплит-система инверторного типа, пульт ДУ, тонкая очистка воздуха

GREE GWH09UB-K3DNA4F

0 голосов
Середня ціна: 32 871 грн.

настенная сплит-система инверторного типа, пульт ДУ, тонкая очистка воздуха

Де купити?

Protovar.com.ua
5 950 грн.

DAIKO ASP-H12CN

0 голосов
Середня ціна: 6 325 грн.

настенная сплит-система, пульт ДУ

Де купити?

Protovar.com.ua
6 650 грн.

Gorenje KAS26

0 голосов
Середня ціна: 8 233 грн.

настенная сплит-система, пульт ДУ, тонкая очистка воздуха

HOAPP HSZ-GA38VA/HMZ-GA38VA

0 голосов
Середня ціна: 11 992 грн.

Технические характеристики Установка настенный Конструкция сплит-система Тип хлодагента R410A Плащадь помещения 35 кв.м Максимальная потребляемая мощность охлаждение обогрев 1,08 0,98 кВт Максимальная мощность охлаждения 3,52 кВт Максимальная мощность обогрева 3,66 кВт Холодопроизводительность...

OLMO OSH-10LD7W

0 голосов
Середня ціна: 7 090 грн.

Режимы работы: охлаждение/обогрев/осушение/вентиляция Рабочий диапазон от -7 до +43 °C Wi-Fi ready – возможность удаленного доступа посредством Wi-Fi (при комплектацией модемом NetHome Plus OL-WC) Технология «SMART FLOW» — комфортное охлаждение и обогрев без сквозняков Встроенная система...

Де купити?

Protovar.com.ua
16 225 грн.

Hyundai ARN/ARU-24HQBUA

0 голосов
Середня ціна: 19 407 грн.

Сплит-система • монтаж: настенный • помещение 70 м