Допомога силам АТО

Кондиціонери

Раді вітати вас в каталозі кондиціонерів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких KT-Group, BT.KIEV.UA, ТехноХата та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на кондиціонери від таких популярних виробників, як Samsung, LG або Whirlpool.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу кондиціонерів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, число внутрішніх блоків, площа що обслуговується (кв. м). Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати кондиціонери за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані кондиціонери за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на кондиціонери за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Neoclima NS/NU-12AHEw

0 голосів
Середня ціна: 10 399 грн.

Обслуживаемая площадь м2: 35; Инвертор: Нет; Ионизатор воздуха: Нет; Производительность нагрева КВт.: 3.7; Производительность охлаждения КВт.: 3.5

Toshiba RAS-07EKV-EE / RAS-07EAV-EE

0 голосів
Середня ціна: 16 999 грн.

настенная сплит-система инверторного типа, пульт ДУ

Cooper&Hunter CH-S09XN7

0 голосів
Середня ціна: 8 566 грн.

, пульт ДУ

Cooper&Hunter CH-S07XN7

0 голосів
Середня ціна: 7 880 грн.

, пульт ДУ

GREE GWH09QB-K3DNA2G

0 голосів
Середня ціна: 16 705 грн.

настенная сплит-система инверторного типа, пульт ДУ

Hitachi RAS-14EH4 / RAC-14EH4

0 голосів
Середня ціна: 15 053 грн.

настенная сплит-система инверторного типа, пульт ДУ, тонкая очистка воздуха

Cooper&Hunter CH-S24FTXAM2S

0 голосів
Середня ціна: 36 912 грн.

, пульт ДУ

Cooper&Hunter CH-S30GKP8

0 голосів
Середня ціна: 25 330 грн.

, пульт ДУ

Cooper&Hunter CH-S24FTXE

0 голосів
Середня ціна: 25 222 грн.

настенная сплит-система инверторного типа, пульт ДУ

Toshiba RAS-10N3KVR-E / RAS-10N3AVR-E

0 голосів
Середня ціна: 18 499 грн.

настенная сплит-система инверторного типа, пульт ДУ, тонкая очистка воздуха