Допомога силам АТО

Кондиціонери

Раді вітати вас в каталозі кондиціонерів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких KT-Group, BT.KIEV.UA, ТехноХата та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на кондиціонери від таких популярних виробників, як Samsung, LG або Whirlpool.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу кондиціонерів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, число внутрішніх блоків, площа що обслуговується (кв. м). Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати кондиціонери за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані кондиціонери за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на кондиціонери за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Де купити?

TopOne
8 230 грн.

Cooper&Hunter CH-S09XP4

0 голосов
Середня ціна: 8 230 грн.

настенная сплит-система, пульт ДУ, тонкая очистка воздуха

IDEA ISR-09HR-PA6-N1

0 голосов
Середня ціна: 7 233 грн.

настенная сплит-система, пульт ДУ

IDEA ISR-12HR-PA6-N1

0 голосов
Середня ціна: 8 388 грн.

настенная сплит-система, пульт ДУ

IDEA ISR-18HR-PA6-N1

0 голосов
Середня ціна: 12 994 грн.

настенная сплит-система, пульт ДУ

IDEA ISW-07CR-ST6-N1

0 голосов
Середня ціна: 5 638 грн.

оконный моноблок

IDEA ISW-09CR-ST6-N1

0 голосов
Середня ціна: 6 050 грн.

оконный моноблок

IDEA ISW-12CR-ST6-N1

0 голосов
Середня ціна: 7 563 грн.

оконный моноблок

IDEA ISW-18CR-ST6-N1

0 голосов
Середня ціна: 11 743 грн.

оконный моноблок

IDEA ISR-18HR-ADN1

0 голосов
Середня ціна: 15 400 грн.

настенная сплит-система, пульт ДУ

Bosch Climate 5000 RAC 7-2 IBW

0 голосов
Середня ціна: 30 769 грн.

Бытовая сплит-система инверторного типа. Используется для охлаждения и нагрева внутреннего воздуха. Рекомендуемая площадь помещения от 32 до 47 кв. м.  Номинальная эффективность на охлаждение / нагрев соответственно 7 кВт / 7,3 кВт.  Номинальное потребление электроэнергии на охлаждение /...