Допомога силам АТО

Проектори

Ласкаво просимо до каталогу проекторів!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Deshevshe.net.ua, NOVOSTAR, Rozetka.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на проектори від таких відомих виробників, як Epson, Panasonic або Mitsubishi Electric.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу проекторів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна, тип пристрою, класс устройства, реальна роздільна здатність. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити проектори за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані проектори за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на проектори за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Cerevo Tipron

0 голосов
Середня ціна: 94 500 грн.

Мобильный робот для проекции медиа файлов в помещениях. Разрешение: HD (1280

Лазерный проэктор цветомузыка

0 голосов
Середня ціна: 518 грн.

Технические характеристики:  Размеры: 130×92×52.  Напряжение питания: АС100 240V /50Гц (через адаптер DC5V/1.0A).  Мощность: 33 W.  Цвет лучей: красный, зеленый.  Мощность световых волн: красный – 650 nm/100 mW, зеленый – 532 nm/50 mW. ...

Проектор лазерный Laser YX-039

0 голосов
Середня ціна: 425 грн.

Вы хотите организовать:- праздник;- вечеринку;- дискотеку(на открытом пространстве или в помещении);- корпоратив;- романтическую обстановку дома. Проэктор работает, ориентируясь на звук, что поможет вам создать любую обстановку. Характеристики:1) Два лазерных модуля мощностью-150 mW...

Лазерный проектор цветомузыки Kaleidoscope

0 голосов
Середня ціна: 1 263 грн.

Растровая лазерная установка – удачное решение светового сопровождения и неотъемлемый атрибут любого развлекательного заведения, в том числе ресторанов, баров, кафе, различных клубов при проведении всевозможных праздников и торжеств. Цветовая палитра включает в себя большое количество...

Лазерная установка Mini Laser stage lighting YX-6A

0 голосов
Середня ціна: 886 грн.

Это мощный лазерный проектор для домашних праздников и вечеринок, использования на дискотеках, в клубах, кафе, барах, ресторанах для создания самых разнообразных световых эффектов. В устройстве имеется регулировка скорости перемещения световой палитры и множества узоров из различных фигур,...