Допомога силам АТО

Скатертини

Ласкаво просимо до каталогу скатертин!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Rozetka.com.ua, PosudMarket.com.ua, Modna.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на скатертини від таких популярних виробників, як Eke Home, Arti-M або Love You.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу скатертин та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити скатертини за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані скатертини за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на скатертини за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Набор скатерть тефлоновая "Golden Daisy" + 8 салфеток

0 голосів
Середня ціна: 650 грн.

Особенности: Материал: тефлон. Размеры: 160×220. Салфетки украшены бусинками. Цвет: при заказе необходимо уточнять!

Garcia de Pou Набор форм для выпечки след Patisse 10621 3 шт

0 голосів
Середня ціна: 292 грн.

Диспенсер-подставка н/ж для ковриков Garcia de Pou 10465 45.5х33.5х15 см

Garcia de Pou Бокал винный Arcoroc серия Ballon 11052 190мм

0 голосів
Середня ціна: 791 грн.

Фуршетная юбка белая Garcia de Pou 10989 72х400 см