Допомога силам АТО

Покривала

Вітаємо вас у каталозі покривал!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких BT-Parfum, Happy-Woman.com.ua, Mysun.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на покривала від таких відомих виробників, як Le Vele, Tiffany або Restline.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу покривал та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити покривала за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані покривала за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на покривала за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Dormeo Покрывало Герой

0 голосів
Середня ціна: 699 грн.

Его можно использовать в качестве декоративного покрывала для кровати, одеяла или подушки. Покрывало Герой рассчитано на машинную стирку при температуре 30°C. Доступно в двух цветах и  трех разных размерах: 140x200 см, 200x200 см и 220x240 см.

Де купити?

Bonprix.ua
139 грн.

bonprix 974011

0 голосів
Середня ціна: 412 грн.

Покрывало с орнаментом.