Допомога силам АТО

Покривала

Вітаємо вас у каталозі покривал!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких BT-Parfum, Happy-Woman.com.ua, Mysun.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на покривала від таких відомих виробників, як Le Vele, Tiffany або Restline.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу покривал та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити покривала за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані покривала за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на покривала за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Dormeo Легкое покрывало Light V3

0 голосів
Середня ціна: 599 грн.

Легкое покрывало V3 2 в 1 исключительно дышащее, мягкое и функциональное. Его можно использовать как покрывало для кровати или легкое одеяло. Рассчитано на машинную стирку при 30 ° С. Доступно в 3 цветах и 3 разных размерах: 140x200 см, 200x200 см, 220x240 см.

Де купити?

Bonprix.ua
99 грн.

bonprix 908953

0 голосів
Середня ціна: 99 грн.

Лидер наших продаж! Уютное флисовое одеяло гармоничных расцветок. Узор с обеих сторон. Идеально подойдет на прохладное время года. Размер ок. 130 x 170 см, 100% полиэстер.

Де купити?

Bonprix.ua
439 грн.

bonprix 918399

0 голосів
Середня ціна: 779 грн.

Накидка на диван в этностиле.

Де купити?

Bonprix.ua
439 грн.

bonprix 918442

0 голосів
Середня ціна: 849 грн.

Накидка на диван в этностиле.

Де купити?

Bonprix.ua
599 грн.

bonprix 931776

0 голосів
Середня ціна: 1 899 грн.

Покрывало с цветочными аппликациями.

Де купити?

Bonprix.ua
599 грн.

bonprix 931850

0 голосів
Середня ціна: 1 899 грн.

Покрывало с цветочными аппликациями.