Допомога силам АТО

Подушки

Раді вітати вас в каталозі подушок!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Happy-Woman.com.ua, Fotos, Abo.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на подушки від таких відомих виробників, як Рипекс, Come-for або Othello.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу подушок та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити подушки за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані подушки за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на подушки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Mamatato.org
210 грн.

MamaTato Подушка декоративна "Добрий Дім"

0 голосів
Середня ціна: 210 грн.

Декоративна подушка з будиночками додасть затишку Вашій оселі, або стане чудовим подарунком! В комплекті йде знімна наволочка та подушка наповнена холофайбером. Розмір 45*45см.