Допомога силам АТО

Подушки

Раді вітати вас в каталозі подушок!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Happy-Woman.com.ua, Fotos, Abo.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на подушки від таких відомих виробників, як Рипекс, Come-for або Othello.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу подушок та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити подушки за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані подушки за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на подушки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

4Mebel
1 420 грн.

Come-for Подушка Эдвайс Мемори Аквагель классик

0 голосів
Середня ціна: 1 420 грн.

Подушка come-for Эдвайс Мемори Аквагель Классик Размеры: 68х38х11   Тип подушки: ортопедическая, анатомическая, с эффектом памяти Материал чехла: съемные наволочки: верхняя - трикотаж, нижняя - бязь...

F.a.n. Подушка антиcтрессовая Antistress 50x70

0 голосів
Середня ціна: 1 399 грн.

Наволочка подушки F.A.N. Antistress 50x70 сделан из мягкой на ощупь ткани. Карбоновая нить, которой... Тип: Размеры (стандартные): Материал чехла: Наполнитель: