Допомога силам АТО

Подовжувачі та розгалужувачі

Раді вітати вас в каталозі подовжувачів та розгалужувачів!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких GoodLamp.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на подовжувачі та розгалужувачі від таких популярних виробників, як E.NEXT.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу подовжувачів та розгалужувачів та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити подовжувачі та розгалужувачі за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані подовжувачі та розгалужувачі за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на подовжувачі та розгалужувачі за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Де купити?

IT-blok.com.ua
77 грн.

Gembird Power Cube 5 розеток 1,8м (SPG5-G-6B)

0 голосів
Середня ціна: 77 грн.

Фильтр питания Gembird Power Cube 5 розеток 1,8м (SPG5-G-6B) черный Сетевой фильтр GEMBIRD SPG5-G-6B защищает электронную технику от перегрузок по току, короткого замыкания, ВЧ и импульсных помех. GEMBIRD SPG5-G-6B предназначен для подключения аудио- и видеотехники, компьютера, периферии и другой...

SF0330 Сетевой удлинитель на 3 розетки с заземлением, длина 3.00 м.

0 голосів
Середня ціна: 123 грн.

Сетевой удлинитель на 3 розетки с заземлением. Корпус из прочного негорючего пластика.

Gembird SPG6-B-6 (SPG6-B-6 PPB/ SPG6-G-6B)

0 голосів
Середня ціна: 163 грн.

Тип упаковки: RTL; Длина: 1.9 м; Цвет: черный

Legrand 6xSchuko, 2хRJ45, 2хTV, 1,5м, с разрядником (694666)

0 голосів
Середня ціна: 1 467 грн.

Кредит. Рассрочка. Оплата наличными, Безналичный расчет, Visa|MasterCard, терминал, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Furman Elite-10E i

0 голосів
Середня ціна: 9 720 грн.

Сетевой фильтр-распределитель Furman Elite-10E i предназначен для подключения до восьми AV-устройств с целью обеспечения их чистым электропитанием, и защиты от бросков напряжения. В этой модели используется запатентованная cхема линейной фильтрации Furman Linear Filtering Technology, которая...

Де купити?

IT-blok.com.ua
120 грн.

Gembird Power Cube 6 розеток 3м (SPG6-G-10B)

0 голосів
Середня ціна: 120 грн.

Фильтр питания Gembird Power Cube 6 розеток 3м (SPG6-G-10B) черный 6 универсальных розеток с заземлением (Euro / Rus) Ударопрочный пластиковый корпус Защита компьютерной и офисной техники от помех, перегрузок и от короткого замыкания Сетевой кабель и вилка евростандарта Выключатель со...

SF0318 Сетевой удлинитель на 3 розетки с заземлением, длина 1.80 м.

0 голосів
Середня ціна: 96 грн.

Сетевой удлинитель на 3 розетки с заземлением. Корпус из прочного негорючего пластика.