Допомога силам АТО

Тертки

Вітаємо вас у каталозі терток!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Dishes.com.ua, Euronova.com.ua, Abo.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на тертки від таких популярних виробників, як bonprix, Fissler або BergHOFF.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу терток та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити тертки за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані тертки за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на тертки за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Мини-терка для шоколада

0 голосів
Середня ціна: 20 грн.

Размер терки:длина общая - 7,3 смдлина рабочей части - 5.3 смширина - 3,5 х 2,5 смЧетырехгранная мини-терка выполнена из высококачественной нержавеющей стали. В одном изделии Вы найдете 3 вида измельчителей: средняя терка, мелкая терочка и шинковка, а на 4 стороне терки размещен магнит для...

Терка ARIETE 448 терка

0 голосів
Середня ціна: 3 199 грн.

Кредит. Рассрочка. Оплата наличными, Безналичный расчет, Visa|MasterCard, терминал, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Delimano Шинковка и терка - набор дополнительных аксессуаров для кухонного процессора Делюкс

0 голосів
Середня ціна: 1 599 грн.

Простой в использовании набор аксессуаров, позволяющий расширить функциональные возможности вашего роскошного кухонного процессора Делимано Делюкс. 3 сменные насадки помогут быстро нарезать ломтиками, крупно или мелко натереть различные ингредиенты.

Johnson-Rose Терка нерж. 4х сторонняя конусная 7 344 Johnson Rose Corp. 1270067

0 голосів
Середня ціна: 208 грн.

Тёрка нерж. 4х сторонняя конусная 7 344 конусная, четырехсторонняя, из нерж. стали. Johnson Rose Corp., США

Johnson-Rose Терка нерж. 4х сторонняя квадратная 7 349 Johnson Rose Corp. 1270066

0 голосів
Середня ціна: 243 грн.

Тёрка нерж. 4х сторонняя квадратная 7 349 квадратная, четырехсторонняя, из нерж. стали. Johnson Rose Corp., США