Допомога силам АТО

Столові сервізи

Вітаємо вас у каталозі столових сервізів!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, Aks.ua, BT.KIEV.UA та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на столові сервізи від таких популярних виробників, як Lora, Arti-M або Cmielow.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу столових сервізів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати столові сервізи за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані столові сервізи за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на столові сервізи за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Luminarc Carina Angel Purple (N7123)

0 голосів
Середня ціна: 3 882 грн.

Количество персон: 8 / Количество предметов в наборе: 71 / Материал: закаленное стекло

Luminarc Sweet Line Comet Nova 50 предметов (P0128)

0 голосів
Середня ціна: 3 289 грн.

Количество персон: 6 / Количество предметов в наборе: 50 / Материал: закаленное стекло

Luminarc Sweet Line Pointelle 50 предметов (P0126)

0 голосів
Середня ціна: 3 289 грн.

Количество персон: 6 / Количество предметов в наборе: 50 / Материал: закаленное стекло