Допомога силам АТО

Кухонні набори

Ласкаво просимо до каталогу кухонних наборів!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Posud-Vinzer, Dishes.com.ua, BT.KIEV.UA та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на кухонні набори від таких популярних виробників, як BergHOFF, Gipfel або cook&co.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу кухонних наборів та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити кухонні набори за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані кухонні набори за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на кухонні набори за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Krauff 29-44-135

0 голосів
Середня ціна: 934 грн.

BergHOFF Orion 1110936

0 голосів
Середня ціна: 2 661 грн.

Тип: Набор с настольной подставкой / Наличие поварское вилки: есть / Наличие подставки для столовых приборов: есть / Материал: нержавеющая сталь / Наличие подставки / планки / стойки: стойка