Допомога силам АТО

Чайники-заварники

Ласкаво просимо до каталогу чайників-заварників!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких BT-Parfum, Aks.ua, 5ok.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на чайники-заварники від таких популярних виробників, як Fissman, CALVE або Lora.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу чайників-заварників та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити чайники-заварники за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані чайники-заварники за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на чайники-заварники за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Protovar.com.ua
1 425 грн.

Melior M1953-01

0 голосів
Середня ціна: 1 425 грн.

Тип прибора Пеновзбиватель ручной Описание Материал: стекло; Габариты: 7.5x7.5x19

Заварник для чая Граната brown

0 голосів
Середня ціна: 99 грн.

Заварник для чая Граната brown Креативный заварник- приятный аксессуар для кухни. Заварник легко открывается и в него удобно засыпать ваш любимый чай. Цвет: серый Материал: силикон Высота с чекой: 7.5 см Высота отделения для заварки: 4.3см Ширина:3.4см

Alux Крышка к чайнику Орел - F0952-C

0 голосів
Середня ціна: 53 грн.

Крышка к большому чайнику "Орел" на 700 мл: - диаметр 7,5 см - вес 68 гр Артикул производителя: SK169-F0952-C В ящике: 1 шт В упаковке: 1 шт Диаметр: 7,5

Chi Kao 001MC 600 мл

0 голосів
Середня ціна: 437 грн.

Страна изготовления: Китай Оригинальность: Оригинал

Lamart LT7027 стеклянный 1,5л

0 голосів
Середня ціна: 279 грн.

Заварник для чая Несси голубой

0 голосів
Середня ціна: 99 грн.

Заварник для чая Несси голубой Креативный и очень милый заварник Несси - приятный аксессуар для кухни. Заварник легко открывается и в него удобно засыпать ваш любимый чай. Цвет: голубой Материал: силикон Размер: 14х4см

Alux Чайник - F1538

0 голосів
Середня ціна: 198 грн.

Большой цилиндричекий чайник (отдельно в продаже есть крышки): - объем чайника 720 мл - длина чайника 17,5 см - высота с крышкой 13 см - вес общий 575 гр Артикул производителя: SK169-F1538 В ящике: 24 шт шт В упаковке: 2 шт шт

Chi Kao 013AD 1400 мл

0 голосів
Середня ціна: 614 грн.

Страна изготовления: Китай Оригинальность: Оригинал

Lamart LT7026 стеклянный 1,1л

0 голосів
Середня ціна: 249 грн.