Допомога силам АТО

Чайники-заварники

Ласкаво просимо до каталогу чайників-заварників!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких BT-Parfum, Aks.ua, 5ok.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на чайники-заварники від таких популярних виробників, як Fissman, CALVE або Lora.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу чайників-заварників та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити чайники-заварники за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані чайники-заварники за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на чайники-заварники за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Protovar.com.ua
1 350 грн.

Melior M1953-01

0 голосів
Середня ціна: 1 350 грн.

Тип прибора Пеновзбиватель ручной Описание Материал: стекло; Габариты: 7.5x7.5x19

VINZER Заварник для кофе и чая 1 л

0 голосів
Середня ціна: 566 грн.

... Вид: Объем: Материал изготовления:

Chi Kao 001MC 600 мл

0 голосів
Середня ціна: 441 грн.

Страна изготовления: Китай Оригинальность: Оригинал

VINZER Заварник для кофе и чая 700 мл

0 голосів
Середня ціна: 956 грн.

Заварник для кофе и чая Vinzer 89364 емкостью 700 мл. Сочетание нержавеющей стали FERRINOX со стеклом... Вид: Объем: Материал изготовления: Дополнительно:

Lamart LT7027 стеклянный 1,5л

0 голосів
Середня ціна: 270 грн.

Chi Kao 013AD 1400 мл

0 голосів
Середня ціна: 619 грн.

Страна изготовления: Китай Оригинальность: Оригинал

VINZER Френч-пресс для кофе и чая 600 мл Classic

0 голосів
Середня ціна: 840 грн.

Кофейник для кофе и чая 600 мл Vinzer Classic (89377) - это сочетание жаростойкого боросиликатного... Вид: Объем: Материал изготовления: Дополнительно:

Lamart LT7028 стеклянный 1,5л

0 голосів
Середня ціна: 265 грн.

Chi Kao 013AB 1400 мл

0 голосів
Середня ціна: 661 грн.

Страна изготовления: Китай Оригинальность: Оригинал