Допомога силам АТО

Повітродмухала

Вітаємо вас у каталозі повітродмухал!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, 220i.com.ua, 3kita.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на повітродмухала від таких відомих виробників, як AL-KO, PARTHER або Skil.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу повітродмухал та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити повітродмухала за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані повітродмухала за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на повітродмухала за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Makita BHX2501

0 голосів
Середня ціна: 8 806 грн.

Производитель: Makita

Makita DUB183Z

0 голосів
Середня ціна: 3 564 грн.

Производитель: Makita

Makita dub361z

0 голосів
Середня ціна: 5 680 грн.

Производитель: Makita

Black & Decker GW3050

0 голосів
Середня ціна: 4 936 грн.

Производитель: Black&Decker

Black & Decker GW2810

0 голосів
Середня ціна: 3 530 грн.

Производитель: Black&Decker

Black & Decker GW2500

0 голосів
Середня ціна: 2 611 грн.

Производитель: Black&Decker

Makita DUB362Z

0 голосів
Середня ціна: 10 807 грн.

Производитель: Makita

Stiga SBL327V

0 голосів
Середня ціна: 7 371 грн.

Производитель: Stiga

Black & Decker GWC3600L20

0 голосів
Середня ціна: 8 443 грн.

Производитель: Black&Decker

Makita UB0801V

0 голосів
Середня ціна: 6 078 грн.

Ручной садовый пылесос; питание: сеть; потребляемая мощность: 1650 (2,24) Вт (л.с.); вес: 3,2 кг