Допомога силам АТО

Стартові пакети

Вітаємо вас у каталозі стартових пакетів!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на стартові пакети від таких популярних виробників, як UTEL, МТС або CDMA UA.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу стартових пакетів та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити стартові пакети за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані стартові пакети за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на стартові пакети за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Vodafone Red Extra XS2

0 голосів
Середня ціна: 10 грн.

Vodafone Red Extra ХS

0 голосів
Середня ціна: 10 грн.

TravelSIM (без баланса)

0 голосів
Середня ціна: 98 грн.

Vodafone Device

0 голосів
Середня ціна: 80 грн.

Vodafone Unlim 3G Plus

0 голосів
Середня ціна: 25 грн.

Lifecell Лайфхак

0 голосів
Середня ціна: 150 грн.