Допомога силам АТО

Поповнення рахунку

Раді вітати вас в каталозі поповнення рахунку!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Rozetka.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на поповнення рахунку від таких популярних виробників, як TravelSIM.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу поповнення рахунку та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати поповнення рахунку за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані поповнення рахунку за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на поповнення рахунку за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Vodafone 50

0 голосів
Середня ціна: 52 грн.

Vodafone 100

0 голосів
Середня ціна: 103 грн.

Lifecell 6GB Iнтернет L

0 голосів
Середня ціна: 90 грн.

Lifecell 3GB Інтернет M

0 голосів
Середня ціна: 70 грн.

Lifecell 1GB Інтернет S

0 голосів
Середня ціна: 35 грн.

Kyivstar Ваучер Киевстар 100

0 голосів
Середня ціна: 103 грн.