Допомога силам АТО

Захисні плівки

Раді вітати вас в каталозі захисних плівок!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, CHIBIS.ua, Aks.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на захисні плівки від таких відомих виробників, як Clear-Coat, Nillkin або Capdase.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу захисних плівок та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити захисні плівки за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані захисні плівки за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на захисні плівки за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Lenovo P780

0 голосів
Середня ціна: 59 грн.

Самовывоз в Киеве. Доставка по и Украине. Гарантия 3-12 мес.

PowerPlant для LG H502F Magna

0 голосів
Середня ціна: 143 грн.

PowerPlant для Motorola Moto G (X1032)

0 голосів
Середня ціна: 143 грн.

PowerPlant для Sony Xperia Z5 Premium

0 голосів
Середня ціна: 149 грн.

PowerPlant для Sony Xperia XA Ultra

0 голосів
Середня ціна: 114 грн.

PowerPlant для Xiaomi Mi4S

0 голосів
Середня ціна: 148 грн.

PowerPlant для Meizu M3 Max

0 голосів
Середня ціна: 148 грн.

PowerPlant для HTC 10

0 голосів
Середня ціна: 143 грн.

PowerPlant для Nokia 5

0 голосів
Середня ціна: 143 грн.