Допомога силам АТО

Тримачі та підставки

Вітаємо вас у каталозі тримачів та підставок!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Deshevshe.net.ua, Mobilluck.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на тримачі та підставки від таких популярних виробників, як Cellular, HOLDER або Cradle.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу тримачів та підставок та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати тримачі та підставки за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані тримачі та підставки за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на тримачі та підставки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Де купити?

NovoMobi.com.ua
999 грн.

Belkin Universal Cup Mount F8J168bt

0 голосів
Середня ціна: 999 грн.

Автомобильный держатель, который подходит для телефонов шириной до 83 мм. Он предназначен для надежной фиксации коммуникатора в подстаканнике автомобиля. Гарантия качества и подлинности товара!

Samsung (EE-V200SABEGRU)

0 голосів
Середня ціна: 799 грн.

Офіційна гарантія 6 міс. / БЕЗКОШТОВНА доставка від 2000 грн / Онлайн кредит за 15 хв colour: Black

Belkin Dock Stand Valet Charge Black (F8J200vfBLK) for iPhone and Apple Watch

0 голосів
Середня ціна: 2 999 грн.

Совместимость: Apple Watch, Apple

iOttie iTap Car Mount Magnetic CD Slot Holder HLCRIO152

0 голосів
Середня ціна: 699 грн.

Самовывоз в Киеве. Доставка по Украине. Гарантия 3-12 мес.

Vogel's RingO TMM 900 Holder for Galaxy Tab 10.1

0 голосів
Середня ціна: 399 грн.

Самовывоз в Киеве. Доставка по и Украине. Гарантия 3-12 мес.

Holder CT-690

0 голосів
Середня ціна: 64 грн.

Автомобильный держатель с магнитом -это идеальное крепление для Вашего телефона, навигатора или планшета в автомобиль. Держатель в один миг крепит телефон к приборной панели, держа его на видном и доступном месте. Такая миниатюрная подставка смотрится стильно и в то же время не привлекает лишнего...

Де купити?

ITmag.ua
311 грн.

EGGO универсальный для планшетов 7"-10" Samsung/iPad/Anod/Acer/Asus (Гарантия 1 мес.)

0 голосів
Середня ціна: 311 грн.

Приятные цены. Доставка в любой город Украины. Адресная доставка курьером. Оплата различными способами.