Допомога силам АТО

Тримачі та підставки

Вітаємо вас у каталозі тримачів та підставок!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Deshevshe.net.ua, Mobilluck.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на тримачі та підставки від таких популярних виробників, як Cellular, HOLDER або Cradle.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу тримачів та підставок та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати тримачі та підставки за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані тримачі та підставки за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на тримачі та підставки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Де купити?

NovoMobi.com.ua
999 грн.

Belkin Universal Cup Mount F8J168bt

0 голосів
Середня ціна: 999 грн.

Автомобильный держатель, который подходит для телефонов шириной до 83 мм. Он предназначен для надежной фиксации коммуникатора в подстаканнике автомобиля. Гарантия качества и подлинности товара!

Де купити?

NovoMobi.com.ua
1 999 грн.

iOttie iTap Wireless Fast Charging Magnetic Car Mount (HLCRIO133)

0 голосів
Середня ціна: 1 999 грн.

Стильное и компактное решение, которое обладает лучшими характеристиками магнитного держателя и быстрой, эффективной зарядкой. Гарантия качества и подлинности товара!

Belkin Dock Lightning Silver (F8J183vfSLV) for iPhone and Apple Watch

0 голосів
Середня ціна: 3 999 грн.

Совместимость: Apple Watch, Apple

Holder S007-2

0 голосів
Середня ціна: 89 грн.

Легко крепится к лобовому стеклу,надежно удерживает Ваше устройство с помощью специально разработанного защитного механизма!Вы сможете легко использовать все функции Вашего устройства, самой полезной из которых в данном случае является gps навигатор.Можно настроить угол наклона так Вы сможете...

Spigen TEKA™ Earhook, White (000SD21192)

0 голосів
Середня ціна: 550 грн.

Оплата нал, безнал, Visa|MasterCard, терминал, кредит, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Де купити?

NovoMobi.com.ua
699 грн.

iOttie Easy One Touch Universal Car Mount Holder (HLCRIO102)

0 голосів
Середня ціна: 699 грн.

Автодержатель на короткой ножке для iPhone. Гарантия качества и подлинности товара!

Samsung EE-V200SABEGRU Black

0 голосів
Середня ціна: 799 грн.