Допомога силам АТО

Тримачі та підставки

Вітаємо вас у каталозі тримачів та підставок!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Deshevshe.net.ua, Mobilluck.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на тримачі та підставки від таких популярних виробників, як Cellular, HOLDER або Cradle.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу тримачів та підставок та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати тримачі та підставки за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані тримачі та підставки за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на тримачі та підставки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Де купити?

NovoMobi.com.ua
999 грн.

Belkin Universal Cup Mount F8J168bt

0 голосів
Середня ціна: 999 грн.

Автомобильный держатель, который подходит для телефонов шириной до 83 мм. Он предназначен для надежной фиксации коммуникатора в подстаканнике автомобиля. Гарантия качества и подлинности товара!

iOttie iTap Car Mount Magnetic CD Slot Holder HLCRIO152

0 голосів
Середня ціна: 698 грн.

Самовывоз в Киеве. Доставка по Украине. Гарантия 3-12 мес.

iOttie iTap Magnetic Dashboard Car Mount Holder (HLCRIO153)

0 голосів
Середня ціна: 749 грн.

Самовывоз в Киеве. Доставка по Украине. Гарантия 3-12 мес.

Де купити?

NovoMobi.com.ua
899 грн.

Belkin Dash&Window Mount (F8M978bt)

0 голосів
Середня ціна: 899 грн.

Держатель в авто с короткой ножкой на присоске для гаджетов с шириной экрана до 6", Belkin Dash & Window Mount - черный

Де купити?

NovoMobi.com.ua
1 999 грн.

iOttie iTap Wireless Fast Charging Magnetic Car Mount (HLCRIO133)

0 голосів
Середня ціна: 1 994 грн.

Стильное и компактное решение, которое обладает лучшими характеристиками магнитного держателя и быстрой, эффективной зарядкой. Гарантия качества и подлинности товара!

Де купити?

ITmag.ua
899 грн.

Baseus Gravity 10W Black (WXYL-01)

0 голосів
Середня ціна: 899 грн.

Тип: автомобильный держатель / Способ установки: зажимы / Материал: стекло, пластик

Samsung EE-V200SABEGRU Black Госком

0 голосів
Середня ціна: 799 грн.

Универсальный держатель Samsung EE-V200SABEGRU 4"-5,7" можно вращать в двух плоскостях. Аксессуар легко крепится на лобовое стекло автомобиля. Он сделан так, чтобы прочно фиксировать устройства и при этом их не царапать. Универсальный держатель Samsung EE-V200SABEGRU 4"-5,7" не займет много места...

Belkin Dock Stand PowerHouse White (F8J200vfWHT) for iPhone and Apple Watch

0 голосів
Середня ціна: 2 999 грн.

Совместимость: Apple Watch, Apple

colorway (CW-CHA003-BK)

0 голосів
Середня ціна: 316 грн.

2USB, 3.1A, QC 3.0 (Black)