Допомога силам АТО

Аксесуари для хокею

Ласкаво просимо до каталогу аксесуарів для хокею!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Mobilluck.com.ua, Vona.kiev.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на аксесуари для хокею від таких популярних виробників, як TISA, VHV-OPUS або FISCHER.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу аксесуарів для хокею та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити аксесуари для хокею за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані аксесуари для хокею за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари для хокею за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Де купити?

Shlem.com.ua
95 грн.

FISCHER Hockey Pucks 163

0 голосів
Середня ціна: 95 грн.

Шайба хоккейная FISCHER Официальная шайба для соревнований Спортивный снаряд для игры в хоккей. Хоккейная шайба изготовлена из специальной прочной вулканизированной резины. Цвет: чёрный. Размер: 76,2 х 25,4 мм Вес: 163 гр. Производство: Австрия

Де купити?

Shlem.com.ua
480 грн.

TEMPISH Denton

0 голосів
Середня ціна: 480 грн.

Устройство для заточки лезвий Tempish Denton Устройство для заточки лезвий коньков Tempish DENTON оснащено керамическими наконечниками защиты от поломки и встроенным шлифовальным камнем. Производство: Чехия

Де купити?

Shlem.com.ua
696 грн.

FISCHER FX2 80 SR

0 голосів
Середня ціна: 696 грн.

Трубка для хоккейной клюшки Fischer FX2 80 SR Композитная трубка Fischer FX2 для крюков любого загиба. Состав 100% стекловолокно, жесткость 80, длинна трубки 54". Технологии: Vacuum tech Соединение трубки и крюка с легкостью можно произвести с помощью любого бытового фена...