Допомога силам АТО

Ракетки для великого тенісу

Ласкаво просимо до каталогу ракеток для великого тенісу!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Byryndyk.com.ua, Abo.ua, Fotos та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на ракетки для великого тенісу від таких відомих виробників, як Dunlop, Tecnifibre або Wish.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу ракеток для великого тенісу та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити ракетки для великого тенісу за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані ракетки для великого тенісу за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на ракетки для великого тенісу за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Де купити?

Tennis-Go
1 372 грн.

Dunlop Biotec 300-21

0 голосів
Середня ціна: 1 372 грн.

Де купити?

Tennis-Go
550 грн.

Babolat Roddick Jr 100

0 голосів
Середня ціна: 550 грн.

Де купити?

Tennis-Go
685 грн.

Dunlop Championship 27

0 голосів
Середня ціна: 685 грн.

Де купити?

Tennis-Go
6 279 грн.

Head YouTek IG Prestige S

0 голосів
Середня ціна: 6 279 грн.

Де купити?

Tennis-Go
2 250 грн.

Head YouTek IG Radical MP

0 голосів
Середня ціна: 2 250 грн.

Де купити?

Tennis-Go
2 997 грн.

Wilson BLX2 Steam 96

0 голосів
Середня ціна: 4 618 грн.

Де купити?

Tennis-Go
7 000 грн.

Babolat Aeropro Drive Play

0 голосів
Середня ціна: 7 000 грн.

Де купити?

Tennis-Go
2 650 грн.

Tecnifibre T-Flash 25

0 голосів
Середня ціна: 2 650 грн.

Де купити?

Tennis-Go
809 грн.

Babolat Ballfighter 19 2013

0 голосів
Середня ціна: 809 грн.

Де купити?

Tennis-Go
650 грн.

Babolat Ballfighter 19 2015

0 голосів
Середня ціна: 650 грн.