Допомога силам АТО

Металошукачі

Ласкаво просимо до каталогу металошукачів!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Rozetka.com.ua, Fonarik-Led.in.ua, KLONDAYK.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на металошукачі від таких відомих виробників, як BOUNTY HUNTER, Minelab або Barska.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу металошукачів та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити металошукачі за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані металошукачі за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на металошукачі за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Де купити?

Exida.ua
6 732 грн.

GARRETT ACE 250

0 голосів
Середня ціна: 7 078 грн.

GARRETT Ace 400i

0 голосів
Середня ціна: 10 590 грн.

GARRETT Ace 300

0 голосів
Середня ціна: 7 826 грн.

Де купити?

Exida.ua
6 600 грн.

Fisher Labs F22

0 голосів
Середня ціна: 6 633 грн.

Velleman 62

0 голосів
Середня ціна: 1 599 грн.

CLONE PI-AVR

0 голосів
Середня ціна: 1 799 грн.

Де купити?

Exida.ua
15 576 грн.

Fisher Labs F75

0 голосів
Середня ціна: 15 635 грн.

TREKER GC-1032

0 голосів
Середня ціна: 3 972 грн.

Fortune M3

0 голосів
Середня ціна: 3 499 грн.

TREKER GC-1026

0 голосів
Середня ціна: 4 311 грн.