Допомога силам АТО

Біотуалети

Раді вітати вас в каталозі біотуалетів!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких KLONDAYK.com.ua, Fotos, Aks.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на біотуалети від таких відомих виробників, як Thetford, Campingaz або VIGOR.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу біотуалетів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити біотуалети за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані біотуалети за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на біотуалети за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Thetford Биотуалет Porta Potti Qube 145 белый

0 голосів
Середня ціна: 1 989 грн.

Это одна из самых экономичных моделей биотуалетов Thetford. Биотуалет Порта Потти 145 с ручным... Система слива: Размер:

Piteco 905 торфяной

0 голосів
Середня ціна: 6 390 грн.

Система смыва: нет / Объем: 44 л / Вес: 14,8 кг

Piteco 506 торфяной

0 голосів
Середня ціна: 3 600 грн.

Система смыва: нет / Объем: 11 л / Вес: 11 кг

Thetford Porta Potti Excellence 565P

0 голосів
Середня ціна: 4 998 грн.

Система смыва: ручная помпа пистонного типа / Индикатор уровня жидкости нижнего бака: есть / Объем: 21 / Вес: 5 кг