Допомога силам АТО

Турники

Вітаємо вас у каталозі турників!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Vona.kiev.ua, Fotos, Sport-Lider.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на турники від таких відомих виробників, як Drobot, Радекс або Fitness Master.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу турників та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати турники за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані турники за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на турники за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

House Fit Силовая стойка HL-R09488

0 голосів
Середня ціна: 3 850 грн.

Тип оборудования: без встроенных весовВес тренажера: 18/20 кгГабариты (ДхШхВ): 79х89-113х173 смВес... Тип: Конструкция: Вариант крепления:

Strong 5 в 1 Premium Black (STR-MTW-51PBK)

0 голосів
Середня ціна: 2 564 грн.

Inter Atletika Станок комбинированный

0 голосів
Середня ціна: 4 752 грн.

Производитель: Inter AtletikaТип: стойки многофункциональныеКласс: профессиональныеМаксимальная... Тип: Конструкция: Вариант крепления:

Strong 5 в 1 Premium White (STR-MTW-51PWH)

0 голосів
Середня ціна: 2 564 грн.

Strong 7 в 1 Premium Black (STR-MTW-71PBK)

0 голосів
Середня ціна: 2 659 грн.

Strong 7 в 1 Premium White (STR-MTW-71PWH)

0 голосів
Середня ціна: 2 659 грн.

Strong 8 в 1 Premium White (STR-MTW-81PWH)

0 голосів
Середня ціна: 2 754 грн.

Strong 9 в 1 Premium Black (STR-MTW-91PBK)

0 голосів
Середня ціна: 2 849 грн.

FitLogic FL01

0 голосів
Середня ціна: 2 950 грн.

Strong 8 в 1 Premium Black (STR-MTW-81PBK)

0 голосів
Середня ціна: 2 754 грн.