Допомога силам АТО

Лави та стійки

Ласкаво просимо до каталогу лав та стояків!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Atlet.com.ua, Abo.ua, Fotos та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на лави та стояки від таких популярних виробників, як Inter Atletika, FitLogic або House Fit.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу лав та стояків та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати лави та стояки за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані лави та стояки за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на лави та стояки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

USA Style SS-307

0 голосів
Середня ціна: 3 577 грн.

Inter Atletika Скамья регулируемая Профи,

0 голосів
Середня ціна: 3 090 грн.

Производитель: Inter AtletikaТип: стойки (для мышц пресса)Класс: профессиональныеМаксимальная... Положение: Тип скамьи : Что качаем?:

INSPIRE Fitness Скамья регулируемая Inspire SCS-WB

0 голосів
Середня ціна: 9 999 грн.

Регулируемая скамья – одно из тех незаменимых приспособлений, которые использует каждый спортсмен в своих тренировках. Без нее сложно выполнить ряд упражнений, например, на развитие грудных мышц, мышц плеч, бицепсов и трицепсов, мышц спины и так далее.Скамья регулируемая Inspire имеет несколько...

House Fit Hg 2235 (К7819)

0 голосів
Середня ціна: 3 990 грн.

Inter Atletika Скамья для жима

0 голосів
Середня ціна: 2 874 грн.

Производитель: Inter AtletikaТип: скамьи (для мышц рук, для мышц груди)Класс: профессиональныеВид:... Положение: Тип скамьи : Что качаем?:

INSPIRE Fitness Приставка (разгибание ног) для скамьи Inspire с комплектом креплений

0 голосів
Середня ціна: 6 052 грн.

Дополнительная приставка для регулируемой скамьи Inspire - разгибание ног.С помощью приставки для жима ногами, которая дополняет мультистанции для домашнего использования Inspire, прорабатываются мышцы икр, бедра, а также вовлекаются в процесс и укрепляются мышцы брюшного пресса,...

House Fit Hg 2237 (К7820)

0 голосів
Середня ціна: 4 990 грн.

House Fit Скамья для пресса B 6205

0 голосів
Середня ціна: 1 490 грн.

Бренд: HouseFit (Тайвань)Гарантия: 1 годТип оборудования: скамья для прессаГабариты (ДхШхВ): 125 х 32... Положение: Тип скамьи : Что качаем?:

Ab Coaster CS3000

0 голосів
Середня ціна: 53 800 грн.

Модель Ab Coaster PS 3000 используется в коммерческих целях с большими нагрузками: в фитнес-студиях, тренажерных залах, отелях с тренажерными залами, спортивных комплексах, учебных заведениях, центрах подготовки.Основные характеристики:литая стальная рама;идеальная...

House Fit Wb 09239 (14088)

0 голосів
Середня ціна: 5 700 грн.