Допомога силам АТО

Сумки

Вітаємо вас у каталозі сумок!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких TABLE-TENNIS, Fotos та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на сумки від таких популярних виробників, як AVALOX/AVX, YASAKA або Donic.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу сумок та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати сумки за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані сумки за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на сумки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

YASAKA Akita – рюкзак

0 голосів
Середня ціна: 799 грн.

Yasaka Akita -это удобный просторный рюкзак от Yasaka c основным и дополнительными отделениями. Один внешний карман на молнии предназначен для ключей, бумажника и других ценных вещей. Подбитые ремни создают максимум комфорта, когда вы носите этот рю