Допомога силам АТО

Столи

Ласкаво просимо до каталогу столів!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Rozetka.com.ua, Abo.ua, Atlet.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на столи від таких популярних виробників, як Strength, Shadas або Enebe.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу столів та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати столи за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані столи за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на столи за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Donic Indoor Roller FUN

0 голосів
Середня ціна: 7 950 грн.

Стол для настольного тенниса Donic Indoor Roller FUN - прочный компактный, складной теннисный стол для любительской игры в ping pong в закрытых помещениях.В основании стола расположены ячейки для хранения ракеток и мячей;Стол имеет удобную систему складывания, позволяющую быстро и легко...

Donic Outdoor Fun blue

0 голосів
Середня ціна: 14 879 грн.

Теннисный стол Donic Outdoor Fun blue - прочный всепогодный складной теннисный стол для любительской игры в ping pong на открытых площадках. В основании стола расположены ячейки для хранения ракеток и мячей; Стол имеет удобную систему складывания, позволяющую быстро и легко подготовить его к...

Donic Outdoor Roller 1000

0 голосів
Середня ціна: 20 920 грн.

Стол для настольного тенниса Donic Outdoor Roller 1000 - прочный всепогодный складной теннисный стол для любительской игры в ping pong на открытых площадках.В основании стола расположены ячейки для хранения ракеток и мячей;Стол имеет удобную систему складывания, позволяющую быстро и легко...

Donic Outdoor Roller 1000 (230291)

0 голосів
Середня ціна: 20 920 грн.

Donic Теннисный стол Outdoor Roller 800-5

0 голосів
Середня ціна: 18 900 грн.

Всепогодный теннисный стол Donic Outdoor Roller 800-5 (230296) - прочный и компактный складной стол для... Тип игры: Конструкция: Вид: Класс стола: Основной цвет: Применение:

Sponeta S1-26i

0 голосів
Середня ціна: 10 500 грн.

Теннисный стол для закрытых помещений Sponeta S1-26iНедорогой универсальный складной теннисный стол для использования в закрытых помещениях. Благодаря наличию металической окантовки по периметру стола (профиль 36 мм)обладает повышенной устойчивостью и большим запасом прочности. Рекомендуется для...

Donic Теннисный стол Indoor Roller Fun Blue

0 голосів
Середня ціна: 7 950 грн.

Всепогодный теннисный стол Donic Indoor Roller Fun Blue (230235) - прочный и компактный складной стол для... Тип игры: Конструкция: Вид: Класс стола: Основной цвет: Применение:

GSI-sport Теннисный стол Junior

0 голосів
Середня ціна: 1 350 грн.

Теннисный стол для закрытых помещений. Предназначен для детей дошкольного возраста и начальных младших классов. В качестве материала для игровой поверхности используется специально обработанная древесностружечная плита (ДСП) толщиной 16 мм. На ДСП нанесено специальное пластиковое покрытие синего...

Enebe Теннисный стол профессиональный Europa 2000 (701015)

0 голосів
Середня ціна: 29 000 грн.

Тип стола: профессиональный (для помещений)Вес стола: 118 кгГабариты (ДхШхВ): 274 x 152,5 x 76... Тип игры: Конструкция: Класс стола: Основной цвет: Вид: Применение:

GSI-sport G-profi

0 голосів
Середня ціна: 10 900 грн.

Стол для настольного тенниса G-profi выполнен в соответствии с международными стандартами и предназначен для игры в закрытых помещениях. В качестве материала для игровой поверхности используется специально обработанная древесностружечная плита (ДСП) толщиной 25 мм, усиленная металлическим...