Допомога силам АТО

Аксесуари

Ласкаво просимо до каталогу аксесуарів!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Insport.com.ua, Atlet.com.ua, Fotos та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на аксесуари від таких відомих виробників, як Cornilleau, Joola або BUTTERFLY.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу аксесуарів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити аксесуари за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані аксесуари за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Cornilleau Progress 800

0 голосів
Середня ціна: 1 300 грн.

Ракетка для настольного тенниса Cornilleau Progress 800 - эта деревянная ракетка для настольногот тенниса Cornilleau Progress 800 имеет основание из 6 мм жесткой фанеры и покрытие из каучука, имеющее 5 звезд по классификации ITTF. Технические характеристики Cornilleau Progress 800...

GLOBE валик для приклеивания накладок к основанию (оргстекло)

0 голосів
Середня ціна: 140 грн.

Специальный валик для приклеивания накладок к основанию. Изготовлен из полупрозрачного оргстекла. Предсталяет собой цилиндр диаметром 20мм и высотой 200мм.

Де купити?

Tennis-Go
99 грн.

Donic cleaning sponge

0 голосів
Середня ціна: 99 грн.

Cornilleau Expert

0 голосів
Середня ціна: 110 грн.

Шарики для настольного тенниса Cornilleau Expert - упаковка из 6-ти теннисных шариков для интенсивного использования. Технические характеристики Cornilleau Expert Цвет: Белый.

YASAKA Fukuda губка для очистки накладок

0 голосів
Середня ціна: 108 грн.

Специальная проризиненная губка для ежедневной чистки поверхности накладок. 90мм х 60мм х 15мм

Де купити?

Tennis-Go
165 грн.

Donic Foam cleaner spray 100 ml

0 голосів
Середня ціна: 165 грн.

Cornilleau NEXEO X70

0 голосів
Середня ціна: 755 грн.

Ракетка для настольного тенниса Cornilleau Nexeo X70 - Эта прочная, высокоточная, водонепроницаемая композитная ракетка для настольного тенниса Cornilleau Nexeo X70 является воплощением современных технологий производства и неприхотливости в использовании. Это ракетка, предлагающая качество игры...

JUIC валик для приклеивания накладок к основанию

0 голосів
Середня ціна: 160 грн.

Специальный валик для приклеивания накладок к основанию. Изготовлен из полупрозрачного оргстекла. Предсталяет собой цилиндр диаметром 20мм и высотой 200мм.

Де купити?

Tennis-Go
195 грн.