Допомога силам АТО

Аксесуари

Ласкаво просимо до каталогу аксесуарів!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Insport.com.ua, Atlet.com.ua, Fotos та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на аксесуари від таких відомих виробників, як Cornilleau, Joola або BUTTERFLY.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу аксесуарів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити аксесуари за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані аксесуари за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

GLOBE валик для приклеивания накладок к основанию (оргстекло)

0 голосів
Середня ціна: 140 грн.

Специальный валик для приклеивания накладок к основанию. Изготовлен из полупрозрачного оргстекла. Предсталяет собой цилиндр диаметром 20мм и высотой 200мм.

YASAKA Fukuda губка для очистки накладок

0 голосів
Середня ціна: 108 грн.

Специальная проризиненная губка для ежедневной чистки поверхности накладок. 90мм х 60мм х 15мм

JUIC валик для приклеивания накладок к основанию

0 голосів
Середня ціна: 160 грн.

Специальный валик для приклеивания накладок к основанию. Изготовлен из полупрозрачного оргстекла. Предсталяет собой цилиндр диаметром 20мм и высотой 200мм.

TSP измеритель толщины губки

0 голосів
Середня ціна: 480 грн.

Специальный оптический прибор с 8 кратным увелеичением, который позволит без труда определить толщину губки у накладки. Незаменим для истиных любителей настольного тенниса.

HALLMARK Торцевая лента (для 10 ракеток)

0 голосів
Середня ціна: 150 грн.

Ширина 8 и 12 мм и длинна 5 метров. Достаточно для 10 ракеток, включая основания Oversize. Наличие торцевой ленты придает вашей ракетке завершенность, элегантный внешний вид и защищает основание от ударов об стол.

YASAKA Zetto чехол для ракетки

0 голосів
Середня ціна: 240 грн.

Элегантный чехол для ракетки с карманом для мячей.

YASAKA Pado чехол для ракетки

0 голосів
Середня ціна: 240 грн.

Элегантный чехол по форме ракетке с карманом для мячей, выполненный в черном цвете ‘midnight black’. Стильная надпись и отделка в серебряном цвете ‘moonlight silver’.

TSP Лента для ключей

0 голосів
Середня ціна: 99 грн.

Лента для ключей TSP позволяет держать ключи всегда под рукой, не вспоминая в какой карман Вы их положили. Сделана из прочного и износостойкого материала. Система расстегивания и застегивания позволяет пользоваться изделием не снимая с шеи.

YASAKA Norisuke-San японский клей

0 голосів
Середня ціна: 266 грн.

Японское качество воплощенное в новом клее на водной основе от Yasaka.Наносится на накладку и основание.После непродолжительного времени высыхания, клей надежно приклеивает накладку к основанию. В случае необходимости Вы легко сможете отклеить нак

YASAKA Luna чехол для 2-х ракеток

0 голосів
Середня ціна: 400 грн.

Вместительный чехол для двух ракеток с независимыми отделениями и дополнительный внешний карман на молнии. Основной цвет черный ( ’midnight black’) со стильной прорезиненной контрастной надписью Yasaka и серебряным (‘moonlight silver’) логотипом. Эл