Допомога силам АТО

Аксесуари

Ласкаво просимо до каталогу аксесуарів!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Insport.com.ua, Atlet.com.ua, Fotos та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на аксесуари від таких відомих виробників, як Cornilleau, Joola або BUTTERFLY.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу аксесуарів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити аксесуари за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані аксесуари за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

GLOBE валик для приклеивания накладок к основанию (оргстекло)

0 голосів
Середня ціна: 140 грн.

Специальный валик для приклеивания накладок к основанию. Изготовлен из полупрозрачного оргстекла. Предсталяет собой цилиндр диаметром 20мм и высотой 200мм.

YASAKA Fukuda губка для очистки накладок

0 голосів
Середня ціна: 108 грн.

Специальная проризиненная губка для ежедневной чистки поверхности накладок. 90мм х 60мм х 15мм

Де купити?

Tennis-Go
129 грн.

Donic cleaning sponge

0 голосів
Середня ціна: 129 грн.

JUIC валик для приклеивания накладок к основанию

0 голосів
Середня ціна: 160 грн.

Специальный валик для приклеивания накладок к основанию. Изготовлен из полупрозрачного оргстекла. Предсталяет собой цилиндр диаметром 20мм и высотой 200мм.

Де купити?

Tennis-Go
189 грн.

Donic Foam cleaner spray 100 ml

0 голосів
Середня ціна: 189 грн.

TSP измеритель толщины губки

0 голосів
Середня ціна: 480 грн.

Специальный оптический прибор с 8 кратным увелеичением, который позволит без труда определить толщину губки у накладки. Незаменим для истиных любителей настольного тенниса.

Де купити?

Tennis-Go
229 грн.

HALLMARK Торцевая лента (для 10 ракеток)

0 голосів
Середня ціна: 150 грн.

Ширина 8 и 12 мм и длинна 5 метров. Достаточно для 10 ракеток, включая основания Oversize. Наличие торцевой ленты придает вашей ракетке завершенность, элегантный внешний вид и защищает основание от ударов об стол.