Допомога силам АТО

Фільтри для води

Ласкаво просимо до каталогу фільтрів для води!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Fotos, 590.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на фільтри для води від таких відомих виробників, як АКВАФО, AQUAFILTER або Atlas Filtri.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу фільтрів для води та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати фільтри для води за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані фільтри для води за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на фільтри для води за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

HotFrost 35AN

0 голосів
Середня ціна: 11 690 грн.

HotFrost 45AS

0 голосів
Середня ціна: 11 690 грн.

Все, кто присматривался к премиальной линейке кулеров HofFrost 30A, но так и не решался приобрести эти модели диспенсеров, теперь могут купить похожий кулер, позиционирующийся в стандартном ценовом сегменте, характерном для кулеров с верхней загрузкой бутыли. В кулере HotFrost 45 AS используется...

HotFrost V118

0 голосів
Середня ціна: 3 952 грн.

HotFrost V230C

0 голосів
Середня ціна: 4 871 грн.

HotFrost V900CS

0 голосів
Середня ціна: 5 984 грн.

HotFrost V1133CE

0 голосів
Середня ціна: 3 340 грн.

Вся сила хорошего дизайна в его простоте ndash; белый корпус аппарата притягивает наши взгляды своей легкостью, безукоризненной чистотой и эффектностью. Обыграть белый цвет нам удалось при помощи стильной черной вставки в зоне раздачи воды. Высокий laquo;рост raquo; HotFrost V1133CE сделает Ваше...

HotFrost V115С

0 голосів
Середня ціна: 4 871 грн.

HotFrost V115

0 голосів
Середня ціна: 4 731 грн.

В нашей обновленной линейке HotFrost V115 представлен в разных модификациях: с компрессорным охлаждением, с компрессорным охлаждением со шкафчиком, с электронным охлаждением со шкафчиком, с холодильной камерой и с нижней загрузкой бутыли. Широкое разнообразие моделей удовлетворит вкус даже самых...

HotFrost V115А

0 голосів
Середня ціна: 10 159 грн.

HotFrost V115PUF

0 голосів
Середня ціна: 8 630 грн.

Пурифайер HotFrost V115 PUF - это новый вид кулера напольного типа для глубокой очистки воды. Такие приборы, в отличие от обычных кулеров, напрямую подключаются к водопроводу, что автоматически делают их экономически выгодным решением для постоянного обеспечения чистой водой как офисов, так и...