Допомога силам АТО

Очищувачі та зволожувачі повітря

Вітаємо вас у каталозі очищувачів та зволожувачів повітря!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Ну Да!, ТЕХНОС та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на очищувачі та зволожувачі повітря від таких відомих виробників, як Gorenje, Zenet або Electrolux.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу очищувачів та зволожувачів повітря та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна, призначення, площа що обслуговується, засіб зволоження. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити очищувачі та зволожувачі повітря за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані очищувачі та зволожувачі повітря за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на очищувачі та зволожувачі повітря за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Beurer LB 12

0 голосів
Середня ціна: 1 703 грн.

увлажнение воздуха, площадь обслуживания: 20 кв.м

Boneco Air-O-Swiss 2055DR

0 голосів
Середня ціна: 9 649 грн.

очистка воздуха / увлажнение, мощность 20 Вт, площадь обслуживания: 50 кв.м, емкость: 7 л

Де купити?

1bt.com.ua
26 874 грн.

Daikin MCK75JVM-K

0 голосів
Середня ціна: 25 613 грн.

очистка воздуха / увлажнение, емкость: 4 л, таймер, пульта ДУ

Де купити?

Protovar.com.ua
4 611 грн.

Beurer LB 88 White

0 голосів
Середня ціна: 3 412 грн.

Тип увлажнителя ультразвуковой Тип управления механическое Основные функции увлажнение ароматизация Потребляемая мощность 280 Вт Обслуживаемая площадь 48 кв.м Особенности регулировка интенсивности испарения автоматическое выключение гигростат

STEBA LE 160

0 голосів
Середня ціна: 9 451 грн.

Осушители воздуха STEBA – комфортный климат у Вас в доме! Воздух обогащается влагой в среднем со скоростью 8,5 л в день для квартиры с 4 жильцами. Особенно переизбыток влаги заметен в современных домах с холодными подвалами и неотапливаемыми смежными комнатами, в которых воздух не может...

Де купити?

Protovar.com.ua
3 922 грн.

Philips HU 4803/01

0 голосів
Середня ціна: 3 732 грн.

Beurer LA 30

0 голосів
Середня ціна: 2 022 грн.

Описания для Увлажнитель воздуха Beurer LA 30 пока нет, но вы можете посмотреть характеристики!

Де купити?

Protovar.com.ua
2 968 грн.

Ballu UHB-1000

0 голосів
Середня ціна: 2 983 грн.

Тип устройства: увлажнитель; ультразвуковое; Площадь помещения (м

Де купити?

1bt.com.ua
9 241 грн.

Beurer Lr 330

0 голосів
Середня ціна: 7 446 грн.

Основное назначение: увлажнение / Очищение: есть / Увлажнение: есть / Площадь помещения квадратных метров: 35 кв.м / Габариты: 362x260x370 мм / Тип очистителя: гидрофильтрация

Де купити?

Protovar.com.ua
822 грн.

WetAir MH-202W

0 голосів
Середня ціна: 683 грн.