Допомога силам АТО

Очищувачі та зволожувачі повітря

Вітаємо вас у каталозі очищувачів та зволожувачів повітря!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Ну Да!, ТЕХНОС та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на очищувачі та зволожувачі повітря від таких відомих виробників, як Gorenje, Zenet або Electrolux.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу очищувачів та зволожувачів повітря та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна, призначення, площа що обслуговується, засіб зволоження. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити очищувачі та зволожувачі повітря за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані очищувачі та зволожувачі повітря за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на очищувачі та зволожувачі повітря за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Де купити?

Protovar.com.ua
2 195 грн.

Beurer LB 12

0 голосів
Середня ціна: 2 162 грн.

увлажнение воздуха, площадь обслуживания: 20 кв.м

Electrolux EHU 5525D

0 голосів
Середня ціна: 3 903 грн.

увлажнение воздуха, мощность 125 Вт, способ увлажнения: ультразвуковой, емкость: 6.7 л, таймер, пульта ДУ

STEBA LB 7

0 голосів
Середня ціна: 4 031 грн.

Основное назначение: Увлажнитель воздуха / Увлажнение: ультразвуковой / Ионизация: есть / Площадь помещения квадратных метров: 25 кв.м / Габариты: 35x24x25 см

Де купити?

Protovar.com.ua
1 397 грн.

Gorenje H17G

0 голосів
Середня ціна: 1 398 грн.

Тип увлажнения: ультразвуковой; Тип управления: механический; Мощность: 30 Вт; Ёмкость резервуара для воды: 1.7 л

Де купити?

Protovar.com.ua
4 418 грн.

Neoclima MP-15

0 голосів
Середня ціна: 4 443 грн.

Площадь обслуживания: 30 м

Де купити?

Protovar.com.ua
13 281 грн.

Sharp KC-A50EU-W

0 голосів
Середня ціна: 13 528 грн.

Тип устройства: увлажнитель; очиститель; водное; Площадь помещения (м2): 38; Управление: электронное; Производительность (м3/час): 306; Потребление воды (мл/час): 600; Уровень шума (дБ): 49; Мощность (Вт): 54; Питание: сеть;

Де купити?

Protovar.com.ua
7 838 грн.

Neoclima MP-50

0 голосів
Середня ціна: 7 418 грн.

Площадь обслуживания: 40 м

STEBA LB 10

0 голосів
Середня ціна: 7 028 грн.

Увлажнитель воздуха STEBA LB 10 Особенности увлажнителя воздуха STEBA LB 10: • Автоматический контролбь уровня влажности от 40% до 90%• Встроенный ионизатор освежает и очищает воздух, уменьшает количество пыльцы и бактерий в воздухе • HEPA & фильтр с...

Де купити?

Protovar.com.ua
2 907 грн.

Ballu UHB-1000

0 голосів
Середня ціна: 2 953 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
3 648 грн.

Gorenje OptiAir 203 M

0 голосів
Середня ціна: 3 543 грн.