Допомога силам АТО

Очищувачі та зволожувачі повітря

Вітаємо вас у каталозі очищувачів та зволожувачів повітря!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Ну Да!, ТЕХНОС та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на очищувачі та зволожувачі повітря від таких відомих виробників, як Gorenje, Zenet або Electrolux.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу очищувачів та зволожувачів повітря та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна, призначення, площа що обслуговується, засіб зволоження. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити очищувачі та зволожувачі повітря за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані очищувачі та зволожувачі повітря за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на очищувачі та зволожувачі повітря за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Де купити?

Protovar.com.ua
5 130 грн.

Neoclima MP-15

0 голосів
Середня ціна: 4 976 грн.

Основное назначение: очиститель-увлажнитель воздуха / Очищение: есть / Увлажнение: есть / Ионизация: есть / Площадь помещения квадратных метров: 30 кв.м / Габариты: 320x325x425 мм / Тип очистителя: ионизация

Де купити?

Protovar.com.ua
2 508 грн.

Beurer LB 37 Toffee ***********.**********

0 голосів
Середня ціна: 2 314 грн.

Увлажнитель воздуха; площадь помещения: 20 м2; метод увлажнения: ультразвуковой.

Де купити?

Protovar.com.ua
2 223 грн.

Beurer LB 12

0 голосів
Середня ціна: 1 916 грн.

увлажнение воздуха, площадь обслуживания: 20 кв.м

Boneco Air-O-Swiss 2055DR

0 голосів
Середня ціна: 9 159 грн.

очистка воздуха / увлажнение, мощность 20 Вт, площадь обслуживания: 50 кв.м, емкость: 7 л

Philips AC4080/10

0 голосів
Середня ціна: 10 929 грн.

Габариты: (ШxВxГ) 210 x 365 x 605 миллиметра

Де купити?

Protovar.com.ua
1 454 грн.

Gorenje H17G

0 голосів
Середня ціна: 1 365 грн.

Тип увлажнения: ультразвуковой; Тип управления: механический; Мощность: 30 Вт; Ёмкость резервуара для воды: 1.7 л

Де купити?

Protovar.com.ua
2 223 грн.

Gorenje H50DW

0 голосів
Середня ціна: 2 385 грн.

Ультразвуковой увлажнитель воздуха Gorenje H50DW станет хорошим помощником в обеспечении оптимальных климатических условий в помещении площадью до 50 кв.м. Прибор будет востребован как в летние жаркие дни, так и в зимний период, когда воздух сильно пересушен источниками тепла. При своих габаритах...

Де купити?

Protovar.com.ua
2 508 грн.

Beurer LB 37 white ***********.**********

0 голосів
Середня ціна: 2 393 грн.

Приятный микроклимат в дневное и ночное времяС ночным режимом: бесшумная работа и кнопка управления без раздражающей подсветкиМалое энергопотребление: всего 20 ВаттПодходит для ароматизации помещения ароматическими маслами(ароматические подушечки в комплекте)Двухступенчатое...

Де купити?

Protovar.com.ua
1 454 грн.

Neoclima SP-35G

0 голосів
Середня ціна: 1 217 грн.

Увлажнитель воздуха; площадь помещения: 25 м; метод увлажнения: ультразвуковой

BONECO S450

0 голосів
Середня ціна: 6 499 грн.

увлажнение воздуха, мощность 160 Вт, площадь обслуживания: 50 кв.м, емкость: 7 л