Допомога силам АТО

Очищувачі та зволожувачі повітря

Вітаємо вас у каталозі очищувачів та зволожувачів повітря!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Ну Да!, ТЕХНОС та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на очищувачі та зволожувачі повітря від таких відомих виробників, як Gorenje, Zenet або Electrolux.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу очищувачів та зволожувачів повітря та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна, призначення, площа що обслуговується, засіб зволоження. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити очищувачі та зволожувачі повітря за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані очищувачі та зволожувачі повітря за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на очищувачі та зволожувачі повітря за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Де купити?

Protovar.com.ua
2 025 грн.

Beurer LB 12

0 голосів
Середня ціна: 1 970 грн.

увлажнение воздуха, площадь обслуживания: 20 кв.м

Де купити?

1bt.com.ua
26 874 грн.

Daikin MCK75JVM-K

0 голосів
Середня ціна: 25 613 грн.

очистка воздуха / увлажнение, емкость: 4 л, таймер, пульта ДУ

GREE GCF300CKNA

0 голосів
Середня ціна: 6 739 грн.

Технические характеристики bull; Очиститель воздуха bull; Напряжение питания: 1 Ф 220-240 В 50 Гц bull; Количество скоростей: 4 bull; Потребляемая мощность турбо высокая низкая тихая : 95 85 75 60 Вт bull; Расход воздуха турбо высокая низкая тихая : 300 230 150 45 м3 ч bull; Уровень шума турбо...

STEBA LE 160

0 голосів
Середня ціна: 9 452 грн.

Осушители воздуха STEBA – комфортный климат у Вас в доме! Воздух обогащается влагой в среднем со скоростью 8,5 л в день для квартиры с 4 жильцами. Особенно переизбыток влаги заметен в современных домах с холодными подвалами и неотапливаемыми смежными комнатами, в которых воздух не может...

Beurer LA 30

0 голосів
Середня ціна: 2 077 грн.

Описания для Увлажнитель воздуха Beurer LA 30 пока нет, но вы можете посмотреть характеристики!

Де купити?

Protovar.com.ua
2 376 грн.

Beurer LB 37 Toffee ***********.**********

0 голосів
Середня ціна: 2 294 грн.

Увлажнитель воздуха; площадь помещения: 20 м2; метод увлажнения: ультразвуковой.

Де купити?

Protovar.com.ua
2 511 грн.

Beurer LB 37 white ***********.**********

0 голосів
Середня ціна: 2 362 грн.

Приятный микроклимат в дневное и ночное времяС ночным режимом: бесшумная работа и кнопка управления без раздражающей подсветкиМалое энергопотребление: всего 20 ВаттПодходит для ароматизации помещения ароматическими маслами ароматические подушечки в комплекте Двухступенчатое...

Де купити?

1bt.com.ua
2 730 грн.

Ballu UHB-190

0 голосів
Середня ціна: 2 014 грн.

Описания для Увлажнитель воздуха Ballu UHB-190 пока нет, но вы можете посмотреть характеристики!

Gotie Gna 350

0 голосів
Середня ціна: 2 952 грн.

Тип увлажнителя: Мойка воздуха Объем резервуара для воды: 5.0 Рекомендуемый объем помещения: 30.0 Тип управления: Электронное Дисплей: да Ночной режим работы: да Автоотключение при отсутствии воды: да Ароматизация: да Пульт дистанционного управления: да Тип установки: Настольный|Напольный Высота:...

Де купити?

Protovar.com.ua
3 699 грн.

Gorenje OptiAir 203 M

0 голосів
Середня ціна: 3 851 грн.