Допомога силам АТО

Рюкзаки повсякденні

Раді вітати вас в каталозі рюкзаків повсякденних!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких ВИПГИФТ, Fotos, Trade-city.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на рюкзаки повсякденні від таких відомих виробників, як DANIEL RAY, DERBY або Head.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу рюкзаків повсякденних та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити рюкзаки повсякденні за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані рюкзаки повсякденні за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на рюкзаки повсякденні за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Granite Gear Rift - 2 32 Flint

0 голосів
Середня ціна: 2 411 грн.

Объем: 32 л / Материал: Polyester / Габариты: 52х30х26 см

THULE Crossover 40L Duffel Pack -

0 голосів
Середня ціна: 3 423 грн.

Кредит. Рассрочка. Оплата наличными, Безналичный расчет, Visa|MasterCard, терминал, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Де купити?

Mamatato.org
3 600 грн.

BlankNote Шкіряний рюкзак Олсен (Крем-брюле, Рубін).

0 голосів
Середня ціна: 3 600 грн.

Розмір: 31х26х12 см Матеріал: натуральна шкіра Гарантія: 3 роки з моменту купівлі

Red Point Daypack 25

0 голосів
Середня ціна: 1 470 грн.

RedPoint DAYPACK 25 - Рюкзак Объем: 25 л Вес: 0,84 кг Внешний материал: POLYESTER 300D Материал дна: POLYESTER 300D Фурнитура и молнии: YKK Размеры, см.: 26х13х4

Рюкзак городской Onepolar Мужской рюкзак ONEPOLAR (ВАНПОЛАР) W1295-grey

0 голосів
Середня ціна: 2 003 грн.

Внимание! В зависимости от настроек монитора оттенок изделия может отличаться от действительности. Пожалуйста, сделайте проверку цвета на нескольких компьютерах или уточните эту информацию у наших менеджеров. Тип конструкции: мягкий рюкзак. Спинка рюкзака имеет четырехстороннюю систему...

Deuter City Light

0 голосів
Середня ціна: 1 014 грн.

High Peak Kilimanjaro 70 (Black)

0 голосів
Середня ціна: 4 293 грн.

Объем: 70 л / Материал: Polyester / Габариты: 63х33х20 см

Де купити?

Alantur.ua
2 337 грн.

Pinguin INTEGRAL 30 Petrol

0 голосів
Середня ціна: 2 337 грн.

Рюкзак Pinguin INTEGRAL 30 petrol

Caribee Adriatic 27 Kaleidoscope

0 голосів
Середня ціна: 705 грн.

Рюкзак Adriatic KALEIDOSCOPE от Сaribee не оставит равнодушным прохожих, он лишь подчеркнет вашу индивидуальность благодаря своему оригинальному цветовому решению. Серия рюкзаков Adriatic характеризуется своей легкостью, универсальностю и надежностью. Рюкзак предназначен для повседневного...

Moshi Venturo Slim Laptop Backpack Navy Blue (99MO077521)

0 голосів
Середня ціна: 4 199 грн.

Оплата нал, безнал, Visa|MasterCard, терминал, кредит, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики