Допомога силам АТО

Рюкзаки повсякденні

Раді вітати вас в каталозі рюкзаків повсякденних!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких ВИПГИФТ, Fotos, Trade-city.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на рюкзаки повсякденні від таких відомих виробників, як DANIEL RAY, DERBY або Head.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу рюкзаків повсякденних та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити рюкзаки повсякденні за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані рюкзаки повсякденні за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на рюкзаки повсякденні за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

THULE Crossover 40L Duffel Pack -

0 голосів
Середня ціна: 3 499 грн.

Оплата нал, безнал, Visa|MasterCard, терминал, кредит, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Де купити?

Mamatato.org
3 600 грн.

BlankNote Шкіряний рюкзак Олсен (Крем-брюле, Рубін).

0 голосів
Середня ціна: 3 600 грн.

Розмір: 31х26х12 см Матеріал: натуральна шкіра Гарантія: 3 роки з моменту купівлі

Де купити?

Coltan.com.ua
1 022 грн.

Dicota Backpack SCALE 13 - 15.6 black (D31429)

0 голосів
Середня ціна: 1 022 грн.

Основные характеристики: * Оригинальный номер детали D31429 * Название продукта Dciota Backpack SCALE 13 - 15,6 черный * Производитель Dicota * Класс продукта Сумки, чемоданы, рюкзаки * Тип продукта Рюкзак Дополнительная информация * Объем в литрах: 18 л * Максимум. Измерения...

Red Point Daypack 25

0 голосів
Середня ціна: 1 470 грн.

RedPoint DAYPACK 25 - Рюкзак Объем: 25 л Вес: 0,84 кг Внешний материал: POLYESTER 300D Материал дна: POLYESTER 300D Фурнитура и молнии: YKK Размеры, см.: 26х13х4

Deuter City Light

0 голосів
Середня ціна: 1 014 грн.

High Peak Kilimanjaro 70 (Black)

0 голосів
Середня ціна: 4 078 грн.

Объем: 70 л / Материал: Polyester / Габариты: 63х33х20 см

Рюкзак Gorgeous blue

0 голосів
Середня ціна: 220 грн.

Когда мы выходим из дома, мы всегда берем с собой необходимые нам вещи, у кого то это ключи и кошелек, а у некоторых нечто больше, что в обычную сумку не вложить, по этому нам приходит в помощь - городской Рюкзак. Особенно, это актуально студентам, и людям которые вечно учатся и работают, тем...

Caribee Adriatic 27 Kaleidoscope

0 голосів
Середня ціна: 705 грн.

Рюкзак Adriatic KALEIDOSCOPE от Сaribee не оставит равнодушным прохожих, он лишь подчеркнет вашу индивидуальность благодаря своему оригинальному цветовому решению. Серия рюкзаков Adriatic характеризуется своей легкостью, универсальностю и надежностью. Рюкзак предназначен для повседневного...

Moshi Helios Designer Laptop Backpack Cocoa Brown (99MO087731)

0 голосів
Середня ціна: 4 199 грн.

Оплата нал, безнал, Visa|MasterCard, терминал, кредит, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Де купити?

Mamatato.org
3 600 грн.

BlankNote Шкіряний рюкзак Олсен (Барбі, Онікс).

0 голосів
Середня ціна: 3 600 грн.

Розмір: 31х26х12 см Матеріал: натуральна шкіра Гарантія: 3 роки з моменту купівлі