Допомога силам АТО

Сушарки для рук

Раді вітати вас в каталозі сушилки для рук!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких ТЕХНОС, KLONDAYK.com.ua, Aveal.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на сушилки для рук від таких відомих виробників, як VOLKSTECHNIK, Nofer або Ballu.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу сушилки для рук та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити сушилки для рук за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані сушилки для рук за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на сушилки для рук за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Bartscher Сушилка эл. для рук

0 голосів
Середня ціна: 3 123 грн.

Сушилка электрическая для рук Гарантийный срок: 12 мес Напряжение сети: Артикул производителя: SK122/137-26048 Особенности: Материал корпуса:

Starmix AirStar T-C1

0 голосів
Середня ціна: 8 376 грн.

Сушилка для рук Starmix AirStar T-C1 - Лучший выбор для огромного количества общественных мест, будь то магазин, театр, ресторан, в отель, больница или парк развлечений, школа, офис или фитнесс центр.

Starmix AirStar TB-C1

0 голосів
Середня ціна: 7 964 грн.

Фен настенный Starmix AirStar TB-C1 (017167) мощность 900 Вт. Для комфортной сушки волос в отелях, басейнах, фитнес центрах, саунах.

Starmix AirStar TH-C1

0 голосів
Середня ціна: 10 893 грн.

Настенный фен Starmix Airstar TH-C1 - несмотря на свои компактные габариты и малый вес, фен обеспечивает высокую производительность и надежность.

Starmix H-С1

0 голосів
Середня ціна: 9 036 грн.

Starmix H-С1 направляющий механизм для фенов TTH1800Е и ТН-С1, позволяет регулировать высоту настенного фена.

Starmix XT 3001 white

0 голосів
Середня ціна: 37 920 грн.

Starmix XT 3001 white (016689) - обеспечивает самую быструю сушку рук - не более 10 секунд, бесконтактное сенсорное включение и отключение, сушка рук сразу с обеих сторон.