Допомога силам АТО

Дозатори рідкого мила

Вітаємо вас у каталозі дозаторы жидкого мыла!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Aveal.com.ua, Top Shop та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на дозаторы жидкого мыла від таких популярних виробників, як Liquid motion або POLARIS.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу дозаторы жидкого мыла та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити дозаторы жидкого мыла за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані дозаторы жидкого мыла за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на дозаторы жидкого мыла за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Kraus SD-25 (P)

0 голосів
Середня ціна: 1 624 грн.

Акции для данного товара: Бесплатная доставка товара по всей Украине.Производитель: Kraus. Страна: США. Комплектация: дозатор.

Smeg KITDS

0 голосів
Середня ціна: 1 232 грн.

Дозатор для жидкого мыла Круглый

Tork диспенсер Авто шифт для туалетной бумаги на 2 рулона, белый

0 голосів
Середня ціна: 230 грн.

Tork диспенсер Авто шифт для туалетной бумаги на 2 рулона, белый. Усовершенствованная система раздачи туалетной бумаги с функцией автозамены рулона позволяет сократить время обслуживания диспенсера в несколько раз. Простой и удобный в использовании, небольшой но вместительный диспенсер использует...

Kraus SD-20 (P)

0 голосів
Середня ціна: 1 624 грн.

Акции для данного товара: Бесплатная доставка товара по всей Украине.Производитель: Kraus. Страна: США. Комплектация: дозатор (колба пластик).

FRANKE 119.0155.993

0 голосів
Середня ціна: 2 850 грн.

Встраиваемый дозатор для жидкого мыла Цвет: сталь-оптик Нержавеющая сталь Угол вращения излива: 360° Объем: 300 мл Размер: 322х95 мм

Pro Master Диспенсер для салфеток на стол

0 голосів
Середня ціна: 212 грн.

Диспенсер для салфеток на стол. Данный высококачественный настольный держатель (диспенсер) для салфеток предназначен для хранения и раздачи бумажных салфеток при проведении застолий. Может устанавливаться как на столе, так и на барных стойках. Отлично подойдет для ресторанов, кафе, баров,...

Alveus (1069687)

0 голосів
Середня ціна: 1 716 грн.

Акции для данного товара: Бесплатная доставка товара по всей Украине.Производитель: Alveus. Страна: Словения. Комплектация: дозатор.

FRANKE 119.0044.833

0 голосів
Середня ціна: 892 грн.

Встраиваемый дозатор для жидкого мыла Цвет: хром Угол вращения излива: 360° Объем: 250 мл Размер: 295х90 мм

Tork диспенсер автоматический для полотенец в рулонах, белый Elevation

0 голосів
Середня ціна: 1 044 грн.

Tork диспенсер автоматический для полотенец в рулонах, белый Elevation. Автоматический настенный диспенсер предназначен для выдачи листов одноразовых бумажных полотенец из рулонов. Одним из основных преимуществ использования одноразовых полотенец перед электросушилками является отсутствие...

FRANKE 119.0287.554

0 голосів
Середня ціна: 995 грн.

Встраиваемый дозатор для жидкого мыла Цвет: оникс Угол вращения излива: 360° Объем: 500 мл Размер: 258х74 мм   Также поставляется: Дозатор для жидкого мыла Franke Neptune SDR, хром (119.0287.540) Дозатор для жидкого мыла Franke Neptune SDR, оникс (119.0287.554) Дозатор для...