Допомога силам АТО

Дозатори рідкого мила

Вітаємо вас у каталозі дозаторы жидкого мыла!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Aveal.com.ua, Top Shop та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на дозаторы жидкого мыла від таких популярних виробників, як Liquid motion або POLARIS.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу дозаторы жидкого мыла та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити дозаторы жидкого мыла за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані дозаторы жидкого мыла за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на дозаторы жидкого мыла за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Smeg KITDS

0 голосів
Середня ціна: 1 183 грн.

Дозатор для жидкого мыла Круглый

Kraus SD-25 (P)

0 голосів
Середня ціна: 1 595 грн.

Акции для данного товара: Бесплатная доставка товара по всей Украине.Производитель: Kraus. Страна: США. Комплектация: дозатор.

Tork диспенсер Авто шифт для туалетной бумаги на 2 рулона, белый

0 голосів
Середня ціна: 1 332 грн.

Tork диспенсер Авто шифт для туалетной бумаги на 2 рулона, белый. Усовершенствованная система раздачи туалетной бумаги с функцией автозамены рулона позволяет сократить время обслуживания диспенсера в несколько раз. Простой и удобный в использовании, небольшой но вместительный диспенсер использует...

Kraus SD-20 (P)

0 голосів
Середня ціна: 1 595 грн.

Акции для данного товара: Бесплатная доставка товара по всей Украине.Производитель: Kraus. Страна: США. Комплектация: дозатор (колба пластик).

Pro Master Диспенсер для салфеток на стол

0 голосів
Середня ціна: 235 грн.

Диспенсер для салфеток на стол. Данный высококачественный настольный держатель (диспенсер) для салфеток предназначен для хранения и раздачи бумажных салфеток при проведении застолий. Может устанавливаться как на столе, так и на барных стойках. Отлично подойдет для ресторанов, кафе, баров,...

Alveus (1069687)

0 голосів
Середня ціна: 1 716 грн.

Акции для данного товара: Бесплатная доставка товара по всей Украине.Производитель: Alveus. Страна: Словения. Комплектация: дозатор.

Tork диспенсер автоматический для полотенец в рулонах, белый Elevation

0 голосів
Середня ціна: 1 162 грн.

Tork диспенсер автоматический для полотенец в рулонах, белый Elevation. Автоматический настенный диспенсер предназначен для выдачи листов одноразовых бумажных полотенец из рулонов. Одним из основных преимуществ использования одноразовых полотенец перед электросушилками является отсутствие...

Pro Master Диспенсер для барных салфеток черный пластик

0 голосів
Середня ціна: 307 грн.

Диспенсер для барных салфеток черный пластик

Tork диспенсер для жидкого мыла, 1л, белый Elevation

0 голосів
Середня ціна: 1 301 грн.

Tork диспенсер для жидкого мыла, 1л, белый Elevation. Наличие качественного диспенсера для жидкого мыла в современных туалетных комнатах символизирует о высоком статусе заведения. Компактный механический диспенсер нажимного типа для жидкого мыла Tork подходит для любых ванных комнат и туалетов со...

Tork диспенсер автомат. для полотенец в рулонах,черный Elevation

0 голосів
Середня ціна: 356 грн.

Tork диспенсер автомат. для полотенец в рулонах, черный Elevation. Автоматический настенный диспенсер предназначен для выдачи листов одноразовых бумажных полотенец из рулонов. Одним из основных преимуществ использования одноразовых полотенец перед электросушилками является отсутствие...