Допомога силам АТО

Паяльники

Ласкаво просимо до каталогу паяльників!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на паяльники від таких популярних виробників, як Pro'skit, ZD або BAKU.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу паяльників та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати паяльники за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані паяльники за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на паяльники за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Де купити?

Protovar.com.ua
728 грн.

BauMaster TW-7220

0 голосів
Середня ціна: 619 грн.

Тип: для пластиковых труб; Мощность (Вт): 2000; Макс. температура (°C): 300; Плавная регулировка; Питание: сеть; Подставка в комплекте; Вес (г): 950;

ProCraft PL2000

0 голосів
Середня ціна: 723 грн.

Паяльник для пластиковых труб ProCraft PL2000 Аппарат для пластиковых труб ProCraft PL2000 используется для создания неразъемного соединения пластиковых (полипропиленовых) труб путем их местного сплавления. Это простое и доступное устройство помогает создавать качественные неразъемные...

TOPEX 44E032 300 Вт

0 голосів
Середня ціна: 826 грн.

Оплата нал, безнал, Visa|MasterCard, терминал, кредит, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Де купити?

Teslaweld.com
956 грн.

TESLA Weld PLASTIC 850

0 голосів
Середня ціна: 956 грн.

Паяльник Tesla Weld Plastic 850 обеспечивает надежное сварное соединение пластиковых труб и фитингов за счет того, что при сваривании детали расплавляются и превращаются в однородный материал. Устройство оснащено индикаторами подключения к сети и контроля температуры. Последний параметр можно...

STURM TW7225P

0 голосів
Середня ціна: 1 220 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
858 грн.

Протон ППТ-1200

0 голосів
Середня ціна: 858 грн.

Питание сеть Подставка в комплекте Кейс в комплекте

Де купити?

Erbuyer.com
1 900 грн.

DEDRA DED7541

0 голосів
Середня ціна: 1 900 грн.

Технические характеристики: Мощность: 60 Вт; Температура: 200 - 420 °C; Дисплей: да; Питание: сеть; Дополнительная информация: регулировка температуры; Оборудование: губка, наконечник, паяльная станция;     Паяльная станция DED7541 имеет мощность 60 Вт и максимальную...

Де купити?

Kulibin.com.ua
1 041 грн.

YATO (YT-6706)

0 голосів
Середня ціна: 1 041 грн.

TOPEX 44E 141

0 голосів
Середня ціна: 611 грн.

Оплата нал, безнал, Visa|MasterCard, терминал, кредит, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Proxxon MFB/Е 28146

0 голосів
Середня ціна: 1 185 грн.

Минигорелка Proxxon MFB/Е (28146) используется для пайки твердым и мягким припоем, разогрева и поджига, лужения и т.п.