Допомога силам АТО

Масажні крісла

Вітаємо вас у каталозі масажних крісел!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Atlet.com.ua, TrenagerShop.com.ua, Sport-Lider.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на масажні крісла від таких популярних виробників, як House Fit, Interaktive Health або Inada Family.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу масажних крісел та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити масажні крісла за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані масажні крісла за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на масажні крісла за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

House Fit Relax HYE-0971

0 голосів
Середня ціна: 9 500 грн.