Допомога силам АТО

Догляд для губ

Вітаємо вас у каталозі догляду для губ!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких BT-Parfum та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на догляд для губ від таких популярних виробників, як Hempz.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу догляду для губ та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити догляд для губ за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані догляд для губ за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на догляд для губ за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

RosaLine
72 грн.

Бальзам для губ Rose of Bulgaria Stik от BioFresh 5 мл

0 голосів
Середня ціна: 72 грн.

Бальзам для губ Rose of Bulgaria Stik от BioFresh 5 мл. Уход для губ с розовой водой. Нежный бальзам предотвращает появление трещинок и небольших ранок на чувствительной коже губ. Увлажняет, осветляет и дарит им тонкий аромат роз. Входящие в состав компоненты: - UVA-фильтр защищает от вредных...

Де купити?

RosaLine
152 грн.

Болгарская Роза Rose Original 5 гр

0 голосів
Середня ціна: 152 грн.

Бальзам для губ Болгарская Роза Rose Original 5 гр ROSE ORIGINAL LIP BALM 5G Смягчает и защищает губы от вредного воздействия окружающей среды. Специальная формула, которая включает в себя конкрет розы, масло какао, витамины Е и Д-пантенол, обладает полезным восстанавливающим эффектом для...

Де купити?

RosaLine
70 грн.

Бальзам для губ Stik Yoghurt of Bulgaria от BioFresh 5 мл

0 голосів
Середня ціна: 70 грн.

Бальзам для губ Rose of Bulgaria Stik от BioFresh 5 мл Предохраняет Ваши губы в любое время года. Увлажняет, придает губам блеск, имеет нежный и мягкий аромат. В состав бальзама включены: UV- фильтр- для предохранения от вредных солнечных лучей; Витамин Е- блокирует действие свободных...