Допомога силам АТО

Браслети

Раді вітати вас в каталозі браслетів!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Trade-city.ua, BT-Parfum, Abo.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на браслети від таких відомих виробників, як ViF, VP або Parker.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу браслетів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити браслети за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані браслети за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на браслети за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Outdoor змейка purple

0 голосів
Середня ціна: 65 грн.

Outdoor змейка purple - браслет виживання Цвет: фиолетовый На запястье от 17 до 22 см Паракорд является не заменимой веревкой при занятии охотой, рыбалкой, активным отдыхом, туризмом, автотуризмом и в повседневной жизни. С помощью паракорда можно спокойно буксировать автомобиль.

Валькнут Mad Max white

0 голосів
Середня ціна: 52 грн.

Валькнут Mad Max white - Браслет выживания Подходит на запястие диаметром 18-20см. Возможно изготовление любого размера. Паракорд — лёгкий нейлоновый трос с сердечником, который изначально использовался в стропах американских парашютов во время Второй мировой войны.