Допомога силам АТО

Антивірусні програми

Раді вітати вас в каталозі антивірусних програм!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Bezpeka-shop.com, Eldorado.com.ua, Rozetka.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на антивірусні програми від таких популярних виробників, як Kaspersky Lab, AVG або ESET.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу антивірусних програм та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати антивірусні програми за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані антивірусні програми за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на антивірусні програми за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Microsoft Windows 7 SP1 Professional 32bit Russian OEM (FQC-08296)

0 голосів
Середня ціна: 4 429 грн.

Производитель: Microsoft / Тип: Операционная система / Вид поставки: OEM

Microsoft Office 2016 Home and Business Russian Dvd P2 (T5D-02703)

0 голосів
Середня ціна: 6 984 грн.

Производитель: Microsoft / Тип: Программное обеспечение / Вид поставки: BOX

Microsoft Windows 10 Home 32-bit Russian 1pk Dvd (KW9-00166)

0 голосів
Середня ціна: 3 746 грн.

Производитель: Microsoft / Тип: Операционная система / Вид поставки: OEM

Microsoft Windows 10 Home 32-bit Ukrainian 1pk Dvd (KW9-00162)

0 голосів
Середня ціна: 3 746 грн.

Производитель: Microsoft / Тип: Операционная система / Вид поставки: OEM

Microsoft Office 2016 Home and Business Ukrainian Dvd P2 (T5D-02734)

0 голосів
Середня ціна: 6 984 грн.

Производитель: Microsoft / Тип: Офисные программы / Вид поставки: Электронные ключи (Microsoft ESD)