Допомога силам АТО

Сумки для ноутбуків

Вітаємо вас у каталозі сумок для ноутбуків!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Onto.com.ua, Fotos, BagBoom.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на сумки для ноутбуків від таких популярних виробників, як Zenus, Crumpler або ACME.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу сумок для ноутбуків та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна, тип, матеріал, протиударний корпус. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати сумки для ноутбуків за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані сумки для ноутбуків за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на сумки для ноутбуків за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

NovoMobi.com.ua
549 грн.

knomo Spazzolato Sleeve MacBook Pro 15

0 голосов
Середня ціна: 549 грн.

Мегостильный чехол-папка от известного мирового брэнда по производству премиум аксессуаров. Гарантия качества и подлинности товара!

Де купити?

NovoMobi.com.ua
605 грн.

Incase CL57801

0 голосов
Середня ціна: 605 грн.

Данный чехол изготовлен из неопрена, который обладает высокими амортизируемыми свойствами и повышенной защитой от влаги и воды. По краю чехла для большей защиты имеется бампер. Гарантия качества и подлинности товара!

Де купити?

NovoMobi.com.ua
2 099 грн.

Twelve South Twelvesouth BookBook for MacBook 12" Brown (TWS-12-1507)

0 голосов
Середня ціна: 2 099 грн.

Премиальный, винтажный кейс для Масbооk с экраном 12'. Гарантия качества и подлинности товара!

Де купити?

NovoMobi.com.ua
2 099 грн.

Twelve South Twelvesouth BookBook Black for MacBook Air 11" TWS-12-1103

0 голосов
Середня ціна: 2 099 грн.

Премиальный, винтажный кейс из натуральной кожи для Масbооk Aіr. Гарантия качества и подлинности товара!

Де купити?

NovoMobi.com.ua
5 805 грн.

Apple Leather Sleeve for 13" MacBook Pro – Black (MTEH2)

0 голосов
Середня ціна: 5 805 грн.

Оригинальный, ультратонкий чехол из натуральной кожи, чёрного цвета для МасBоok Pro 13” (2016 / 2017) и МасBоok Air 2018. Гарантия качества и подлинности товара!