Допомога силам АТО

Сумки для ноутбуків

Вітаємо вас у каталозі сумок для ноутбуків!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Onto.com.ua, Fotos, BagBoom.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на сумки для ноутбуків від таких популярних виробників, як Zenus, Crumpler або ACME.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу сумок для ноутбуків та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна, тип, матеріал, протиударний корпус. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати сумки для ноутбуків за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані сумки для ноутбуків за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на сумки для ноутбуків за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

NovoMobi.com.ua
4 065 грн.

Apple Leather Sleeve Black (MTEG2) for MacBook 12

0 голосів
Середня ціна: 4 107 грн.

Тип аксессуара: чехол / Тип чехла: чехол-карман / Материал: кожа / Цвет: черный (Black)

Де купити?

Coltan.com.ua
1 499 грн.

GENESIS Pallad 500 15.6-17.3 дюймовый черный (NBG-0986)

0 голосів
Середня ціна: 1 499 грн.

- Цвет: черный - Дополнительная информация: Pallad 500 - уникальный игровой рюкзак, созданный специально для геймеров - Дополнительная информация: Отделения для мыши, гарнитуры, коврика для мыши, клавиатуры - Дополнительная информация: Мягкое отделение для ноутбука с системой Air Cell -...

Porto 15.6 (PC111BU)

0 голосів
Середня ціна: 239 грн.

Предназначение: молодежные; Рекомендуемый размер ноутбука: до 15.6"

Де купити?

NovoMobi.com.ua
599 грн.

knomo Spazzolato Sleeve MacBook Pro 15

0 голосів
Середня ціна: 599 грн.

Мегостильный чехол-папка от известного мирового брэнда по производству премиум аксессуаров. Гарантия качества и подлинности товара!

Everki Beacon 18.4" (EKP117NBKCT) Black

0 голосів
Середня ціна: 3 671 грн.

Тип сумки: рюкзак / Форм-фактор: 18" и более / Материал: нейлон / Внутренние размеры: 44.3 x 29.6 x 4.5 / Цвет: черный

golla G BAG ZOE Grey 11 G1289

0 голосів
Середня ціна: 339 грн.

PortCase 13.3 (KCB-13 Military)

0 голосів
Середня ціна: 213 грн.

Предназначение: молодежные; Рекомендуемый размер ноутбука: до 13.3"; Материал: нейлон

Де купити?

NovoMobi.com.ua
605 грн.

Incase CL57801

0 голосів
Середня ціна: 605 грн.

Данный чехол изготовлен из неопрена, который обладает высокими амортизируемыми свойствами и повышенной защитой от влаги и воды. По краю чехла для большей защиты имеется бампер. Гарантия качества и подлинности товара!

THULE Crossover 40L Duffel Pack - Dark Blue (TCDP1DB)

0 голосів
Середня ціна: 3 599 грн.

Тип аксессуара: рюкзак / Материал: Нейлон / Цвет: Синий (Blue)

Tucano Colore (Red) 13"

0 голосів
Середня ціна: 499 грн.