Допомога силам АТО

Інше мережеве обладнання

Ласкаво просимо до каталогу іншого мережевого обладнання!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких ТехноХата, Rozetka.com.ua, Lanmarket.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на інше мережеве обладнання від таких відомих виробників, як Belkin, EDIMAX або D-Link.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу іншого мережевого обладнання та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати інше мережеве обладнання за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані інше мережеве обладнання за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на інше мережеве обладнання за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Mikrotik S+85DLC03D

0 голосів
Середня ціна: 1 627 грн.

Оптический двухволоконный модуль 10G SFP+.

Де купити?

Protovar.com.ua
6 612 грн.

Panasonic KX-TDA0172XJ

0 голосів
Середня ціна: 6 612 грн.

Плата расширения (16 внутренних цифровых линий) для цифровых гибридных IP-ATC KX-TDA100 и KX-TDA200; предназначена для подключения цифровых системных телефонов и консолей прямого доступа

TP-LINK TL-SM321B

0 голосів
Середня ціна: 896 грн.

TP-LINK TL-SM321A SFP модуль

0 голосів
Середня ціна: 1 568 грн.

TL-SM321A - двунаправленый SFP одномодовый модуль, 1.25 Гбит/с, 1000Base-BX, (TX: 1550nm / RX: 1310nm), 10 км.

Де купити?

Protovar.com.ua
15 618 грн.

Panasonic KX-TDA0181X

0 голосів
Середня ціна: 15 618 грн.

Тип АТС Аналоговая Внешние аналоговые линии 16 Дополнительно Размеры 312 x 214 x 46 мм Вес брутто 200 г

TP-LINK TL-SM321A

0 голосів
Середня ціна: 1 568 грн.

D-Link DEM-331R SFP модуль

0 голосів
Середня ціна: 5 854 грн.

Модуль SFP с 1 портом 1000BASE-BX, для одномодового оптического кабеля, питание 3,3В (до 40 км), WDM (Tx: 1310 nm, Rx: 1550 nm).

Де купити?

Protovar.com.ua
6 042 грн.

Panasonic KX-TE82480X

0 голосів
Середня ціна: 6 042 грн.

Тип АТС Аналоговая Внутренние аналоговые линии 8-портовая плата аналоговых внутренних линий Внешние аналоговые линии 2 портами аналоговых внешних (CO) линий

Cisco 1000BASE -T SFP GLC-T

0 голосів
Середня ціна: 12 127 грн.

D-Link DEM-331T SFP модуль

0 голосів
Середня ціна: 6 530 грн.

Модуль SFP с 1 портом 1000BASE-BX, для одномодового оптического кабеля, питание 3,3В (до 40 км), WDM (Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm).