Допомога силам АТО

VoIP-обладнання

Вітаємо вас у каталозі voip-обладнання!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких InetWorks, Deshevshe.net.ua, Rozetka.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на voip-обладнання від таких відомих виробників, як DYNAMIX, Cisco або Linksys.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу voip-обладнання та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити voip-обладнання за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані voip-обладнання за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на voip-обладнання за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

D-Link DVG-5004S

0 голосів
Середня ціна: 5 774 грн.

Шлюз-VoIP D-Link DVG-5004S, основные характеристики: NAT; DHCP-сервер; сетевой интерфейс 4 x FXS c разъемом RJ-11, 1 x 10/100BASE-TX RJ-45 WAN, 4 x 10/100BASE-TX RJ-45 LAN; питание 100 - 240 В переменного тока , 50/60 Гц, 12 В постоянного тока внутреннего источника питания; SIP; количество портов...

Yeastar YE110

0 голосів
Середня ціна: 12 765 грн.

Цифровая плата с потоком E1/T1. Совместима с различными операционными системами, такими как Linux, FreeBSD, Windows.

D-Link DVG-7111S

0 голосів
Середня ціна: 1 849 грн.

YeaLink SIP-T26P

0 голосів
Середня ціна: 4 725 грн.

VoIP-телефон SIP-T26P — это корпоративный телефон на 3 учетных записи с голосовым движком Titan от компании Texas Instruments и поддержкой РоЕ.

Cisco SB SPA301 (SPA301-G2)

0 голосів
Середня ціна: 2 589 грн.

YeaLink SIP-T28P

0 голосів
Середня ціна: 6 111 грн.

VoIP-телефон SIP-T28P — это корпоративный телефон на 6 учетных записей с большим дисплеем и с голосовым движком Titan и поддержкой РоЕ.

Grandstream GXP2140

0 голосів
Середня ціна: 4 032 грн.