Допомога силам АТО

Пристрої читання карток пам’яті

Ласкаво просимо до каталогу пристроїв читання карток пам’яті!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Mobilluck.com.ua, Shop.dts.ua, Fotos та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на пристрої читання карток пам’яті від таких відомих виробників, як Transcend, Kingston або Gembird.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу пристроїв читання карток пам’яті та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати пристрої читання карток пам’яті за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані пристрої читання карток пам’яті за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на пристрої читання карток пам’яті за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Де купити?

Coltan.com.ua
1 276 грн.

Kanex (K181-1031-SG81)

0 голосів
Середня ціна: 1 276 грн.

Общие характеристики:Разъем: USB-C до T-Flash, Micro SD, SD, Mini SD, MMC, MMC Plus, RS-MMC, MMC Mobile, MS, MS Pro, MS Duo и MS Pro DuoСовместимость с USB: USB-CДлина кабеля: 8.25 дюймов / 21 см

Transcend TS-RDP8K black

0 голосів
Середня ціна: 299 грн.

Transcend TS-RDF8K USB 3.0 Black

0 голосів
Середня ціна: 465 грн.

Де купити?

NovoMobi.com.ua
1 649 грн.

Belkin F4U090btBLK

0 голосів
Середня ціна: 1 649 грн.

USB / USB-C концентратор Веlkіn 4-Port USB 3.0 Type-C Mini Hub - черный (Скорость - 5 Гбит/с). Гарантия качества и подлинности товара!

Transcend TS-RDP8W white

0 голосів
Середня ціна: 299 грн.

Де купити?

NovoMobi.com.ua
1 299 грн.

VAVA USB C Hub Adapter with 3.1 Power Delivery, HDMI Port, 2 USB 3.0 Ports (VA-UC003)

0 голосів
Середня ціна: 1 299 грн.

Мультиадаптер для MacBook 12

Transcend TS-RDF8W white

0 голосів
Середня ціна: 425 грн.

Transcend USB 3.0, белый TS-RDF5W

0 голосів
Середня ціна: 229 грн.

Де купити?

NovoMobi.com.ua
1 595 грн.

HooToo Shuttle Rose Gold (HT-UC001-RG)

0 голосів
Середня ціна: 1 595 грн.

Мультиадаптер в цвете "розовое золото" для MacBook 12 в алюминиевом корпусе для вывода изображения, размножения USB портов + картридер.