Допомога силам АТО

Магнітоли

Раді вітати вас в каталозі магнітол!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Mega-Max.ua, Fotos, CifroSvit та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на магнітоли від таких популярних виробників, як Hyundai, Maxwell або JVC.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу магнітол та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати магнітоли за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані магнітоли за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на магнітоли за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Protovar.com.ua
3 127 грн.

Philips AZ 780

0 голосів
Середня ціна: 3 127 грн.

FM, линейный вход, USB, проигрывание MP3, пульт ДУ, дисплей

Де купити?

Protovar.com.ua
8 851 грн.

JVC RV-NB51

0 голосів
Середня ціна: 8 851 грн.

магнитола с CD, цифровой радио-приёмник, FM, USB, проигрывание MP3, пульт ДУ, дисплей

Де купити?

Protovar.com.ua
10 839 грн.

Onkyo ABX-N300

0 голосів
Середня ціна: 10 839 грн.

Производитель Onkyo Тип Мультимедийная док-станция Совместимость iPhone (iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G, iPhone), iPod touch (1st, 2nd, 3rd, and 4th Generation), iPod classic, iPod nano (2nd, 3rd, 4th, 5th, and 6th Generation) Акустика Формат акустики 2.0 Выходная мощность, Вт 20 Частотный...