Допомога силам АТО

Домашні планетарії

Ласкаво просимо до каталогу домашніх планетаріїв!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких In-green.com.ua, Fotos, Fonarik-Led.in.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на домашні планетарії від таких популярних виробників, як Bresser, Celestron або Oregon Scientific.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу домашніх планетаріїв та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати домашні планетарії за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані домашні планетарії за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на домашні планетарії за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Bresser JUNIOR Deluxe

0 голосів
Середня ціна: 3 348 грн.

Тип: планетарий / Оптимальное расстояние проекции: 1,8-2,2 м / Направление проекции: вертикальное, горизонтальное / Вес: 2 кг

National Geographic Geographic Junior Deluxe

0 голосів
Середня ціна: 3 969 грн.

Тип: планетарий / Оптимальное расстояние проекции: 1,8-2,2 м / Направление проекции: вертикальное, горизонтальное