Допомога силам АТО

Сумки, футляри, чохли

Раді вітати вас в каталозі сумок, футлярів, чохлів!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, ALLO.ua, 8000.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на сумки, футляри, чохли від таких популярних виробників, як Lowepro, Nikon або TENBA.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу сумок, футлярів, чохлів та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати сумки, футляри, чохли за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані сумки, футляри, чохли за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на сумки, футляри, чохли за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Case Logic SLRC206 Black

0 голосів
Середня ціна: 3 299 грн.

Габариты: Внутренние размеры 205 х 93 х 195 мм / Вместимость: SLR-система, ноутбук с диагональю 16" - 17" и аксессуары / Материал: нейлон / Цвет: Черный

Case Logic DCB304K black

0 голосів
Середня ціна: 579 грн.

БЕЗКОШТОВНА доставка від 2000 грн / Онлайн кредит за 15 хв colour: Black

Рюкзак Case Logic SLRC206

0 голосів
Середня ціна: 3 299 грн.

Самовывоз в Киеве. Доставка по и Украине. Гарантия 3-12 мес.

Vanguard ZIIN 14Z BK

0 голосів
Середня ціна: 436 грн.

сумка, для зеркальных фотокамер, полиэстер, черный

Де купити?

Exida.ua
1 345 грн.

Peli 1120

0 голосів
Середня ціна: 1 345 грн.

Кейс защитный Peli 1120Сверхнадежный, стильный и современный защитный кейс от известного американского производителя, товары которого выгодно отличаются от аналогов непревзойденным качеством, долговечностью, легкостью в эксплуатации и легендарной бессрочной пожизненной гарантией.Имея внутренние...

National Geographic NG A2210

0 голосів
Середня ціна: 1 904 грн.

Sony LCS-TWG Blue

0 голосів
Середня ціна: 302 грн.

THULE Perspektiv M Toploader Black (TPCH101)

0 голосів
Середня ціна: 3 006 грн.

Тип: сумка / Назначение: для зеркальных фотокамер / Габариты: 23.9 x 19.6 x 17 см / Материал: нейлон / Цвет: Black

Case Logic SLRC201 Black

0 голосів
Середня ціна: 999 грн.

БЕЗКОШТОВНА доставка від 2000 грн / Онлайн кредит за 15 хв colour: Black