Допомога силам АТО

Сумки, футляри, чохли

Раді вітати вас в каталозі сумок, футлярів, чохлів!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, ALLO.ua, 8000.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на сумки, футляри, чохли від таких популярних виробників, як Lowepro, Nikon або TENBA.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу сумок, футлярів, чохлів та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати сумки, футляри, чохли за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані сумки, футляри, чохли за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на сумки, футляри, чохли за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Case Logic SLRC206 Black

0 голосів
Середня ціна: 3 299 грн.

Габариты: Внутренние размеры 205 х 93 х 195 мм / Вместимость: SLR-система, ноутбук с диагональю 16" - 17" и аксессуары / Материал: нейлон / Цвет: Черный

Де купити?

Alantur.ua
320 грн.

Craft Music Armbelt 9999 Black

0 голосів
Середня ціна: 320 грн.

Крепление для телефона на руку Craft Music Armbelt 9999 Black

Sony LCS-TWG Blue

0 голосів
Середня ціна: 59 грн.

Де купити?

Exida.ua
1 266 грн.

Peli 1120

0 голосів
Середня ціна: 1 266 грн.

Кейс защитный Peli 1120Сверхнадежный, стильный и современный защитный кейс от известного американского производителя, товары которого выгодно отличаются от аналогов непревзойденным качеством, долговечностью, легкостью в эксплуатации и легендарной бессрочной пожизненной гарантией.Имея внутренние...

THULE Perspektiv M Toploader Black (TPCH101)

0 голосів
Середня ціна: 2 846 грн.

Тип: сумка / Назначение: для зеркальных фотокамер / Габариты: 23.9 x 19.6 x 17 см / Материал: нейлон / Цвет: Black

Де купити?

Alantur.ua
418 грн.

Osprey Ultralight Camera Bag Black M

0 голосів
Середня ціна: 418 грн.

Чехол Osprey Ultralight Camera Bag Black M

Sony LCS-TWJ Pink

0 голосів
Середня ціна: 19 грн.

Де купити?

Exida.ua
2 141 грн.

Peli 1170

0 голосів
Середня ціна: 2 141 грн.

Кейс защитный Peli 1170Наилучшее решение для хранения и транспортировки портативной электроники, ценных и хрупких инструментов, оптических приборов, оборудования и механизмов, смартфонов, планшетов, нетбуков, ручных сканеров, а также денег, важных документов и личного оружия. Габариты...

Case Logic KDB101 (black)

0 голосів
Середня ціна: 3 399 грн.

Тип: рюкзак / Назначение: для зеркальных фотокамер / Габариты: Размер: 31 x 24 x 47 см; Вес: 1.77 кг / Материал: полиэстер / Цвет: черный

Де купити?

Alantur.ua
624 грн.

Osprey Ultralight Camera Bag Shadow Grey L

0 голосів
Середня ціна: 624 грн.

Чехол Osprey Ultralight Camera Bag Shadow Grey L