Допомога силам АТО

Сумки, футляри, чохли

Раді вітати вас в каталозі сумок, футлярів, чохлів!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, ALLO.ua, 8000.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на сумки, футляри, чохли від таких популярних виробників, як Lowepro, Nikon або TENBA.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу сумок, футлярів, чохлів та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати сумки, футляри, чохли за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані сумки, футляри, чохли за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на сумки, футляри, чохли за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Де купити?

Alantur.ua
391 грн.

Osprey Ultralight Camera Bag Shadow Grey L

0 голосов
Середня ціна: 391 грн.

Чехол Osprey Ultralight Camera Bag Shadow Grey L

Де купити?

Alantur.ua
300 грн.

Osprey Ultralight Camera Bag Shadow Grey M

0 голосов
Середня ціна: 300 грн.

Чехол Osprey Ultralight Camera Bag Shadow Grey M

Де купити?

Alantur.ua
1 219 грн.

GoPro SP POV Case GoPro-Edition 3.0 black Размер L

0 голосов
Середня ціна: 1 219 грн.

Бокс GoPro SP POV Case GoPro-Edition 3.0 black Размер L

Де купити?

Alantur.ua
439 грн.

GoPro WristHousing с креплением на руку

0 голосов
Середня ціна: 439 грн.

Бокс GoPro WristHousing с креплением на руку