Допомога силам АТО

Цифрові фотоапарати

Вітаємо вас у каталозі цифрових фотоапаратів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Rozetka.com.ua, KT-Group, 1palladium.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на цифрові фотоапарати від таких відомих виробників, як Leica, Canon або General Electric.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу цифрових фотоапаратів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, оптичний zoom, загальне число пікселів, стабілізатор зображення. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити цифрові фотоапарати за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані цифрові фотоапарати за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на цифрові фотоапарати за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Protovar.com.ua
2 054 грн.

Fujifilm Instax Mini 9 Ice

0 голосів
Середня ціна: 2 054 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
2 054 грн.

Fujifilm Instax Mini 9 Pink

0 голосів
Середня ціна: 2 054 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
2 054 грн.

Fujifilm Instax Mini 9 Green

0 голосів
Середня ціна: 2 054 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
2 054 грн.

Fujifilm Instax Mini 9 Blue

0 голосів
Середня ціна: 2 054 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
2 548 грн.

Nikon Coolpix A10

0 голосів
Середня ціна: 2 527 грн.

16.44 млн, 5x увеличение, диафрагма: F3.2 - F6.5, цифровой, SD, SDHC, SDXC

Де купити?

1bt.com.ua
2 576 грн.

Rekam iLook S970i Metallic Black

0 голосів
Середня ціна: 2 576 грн.

Описания для Rekam iLook S970i Metallic Black пока нет, но вы можете посмотреть характеристики!

Де купити?

1bt.com.ua
2 581 грн.

Rekam iLook S970i Black

0 голосів
Середня ціна: 2 581 грн.

Описания для Rekam iLook S970i Black пока нет, но вы можете посмотреть характеристики!

Canon Digital IXUS 165

0 голосів
Середня ціна: 2 878 грн.

20.5 млн, 8x увеличение, диафрагма: F3.2 - F6.9, оптический, подвижный элемент в объективе, SD, SDHC, SDXC, скорость съемки: 0.8 кадр./сек