Допомога силам АТО

Цифрові фотоапарати

Вітаємо вас у каталозі цифрових фотоапаратів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Rozetka.com.ua, KT-Group, 1palladium.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на цифрові фотоапарати від таких відомих виробників, як Leica, Canon або General Electric.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу цифрових фотоапаратів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, оптичний zoom, загальне число пікселів, стабілізатор зображення. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити цифрові фотоапарати за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані цифрові фотоапарати за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на цифрові фотоапарати за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Panasonic Lumix DC-LX100M2

0 голосов
Немає у продажу

21.77 млн, 3.10x увеличение, диафрагма: F1.7 - F2.8, оптический, SD, SDHC, SDXC, скорость съемки: 30 кадр./сек

Fujifilm X-T100 Kit

0 голосов
Немає у продажу

24.2 млн, отсутствует, SD, SDHC, SDXC, скорость съемки: 6 кадр./сек, объектив в комплекте

Fujifilm X-T100 Body

0 голосов
Немає у продажу

24.2 млн, отсутствует, SD, SDHC, SDXC, скорость съемки: 6 кадр./сек

Nikon Z 7 Body

0 голосов
Немає у продажу

46.89 млн, оптический, сдвиг матрицы, XQD, скорость съемки: 9 кадр./сек

Nikon Z 7 Kit

0 голосов
Немає у продажу

46.89 млн, оптический, сдвиг матрицы, XQD, скорость съемки: 9 кадр./сек, объектив в комплекте

Nikon KeyMission 170

0 голосов
Немає у продажу

диафрагма: F2.8

Nikon Coolpix P1000

0 голосов
Немає у продажу

16.79 млн, 125x увеличение, диафрагма: F2.8 - F8, оптический, подвижный элемент в объективе, SD, SDHC, SDXC, скорость съемки: 7 кадр./сек

Canon PowerShot SX730 HS

0 голосов
Немає у продажу

21.1 млн, 40x увеличение, диафрагма: F3.3 - F6.9, оптический, подвижный элемент в объективе, SD, SDHC, SDXC, скорость съемки: 5.9 кадр./сек

Panasonic Lumix DMC-FZ2500

0 голосов
Немає у продажу

20.9 млн, 20x увеличение, диафрагма: F2.8 - F4.5, оптический, подвижный элемент в объективе, SD, SDHC, SDXC, скорость съемки: 12 кадр./сек

Canon EOS 2000D Body

0 голосов
Немає у продажу

24.7 млн, отсутствует, SD, SDHC, SDXC, скорость съемки: 3 кадр./сек