Допомога силам АТО

Кабелі та роз’єми

Ласкаво просимо до каталогу кабелів та роз’ємів!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Cerus.com.ua, Aks.ua, ALLO.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на кабелі та роз’єми від таких популярних виробників, як Dune, Belkin або ProLink.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу кабелів та роз’ємів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити кабелі та роз’єми за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані кабелі та роз’єми за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на кабелі та роз’єми за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Diskont-modem.com.ua
50 грн.

Кабель коаксиальный Dialan 75 Ом, 10 м

0 голосов
Середня ціна: 50 грн.

Коаксиальный антенный кабель предназначен для организации спутниковых и эфирных систем, соединения блоков абонентских устройств, соединения антенных систем телевизионной и радиочастотной аппаратуры, видеонаблюдения. Имеет номинальное сопротивление 75 Ом и плотость оплетки 32%. Применяется для...

Де купити?

Coltan.net.ua
113 грн.

Digitus HDMI HighSpeedw / Ethernet 4K UHD HDMI A M (штекер) / HDMI A M (штекер) 0,5 м черный (DK-330112-005-D)

0 голосов
Середня ціна: 113 грн.

- Позолоченные вилки: да - Больше информации: <a class = tah8 target = _self href = //shop.assmann.pl/katalog/produkt/dk-330112-005-d-kabel-polaczeniowy-hdmi-highspeed-z-ethernetem-4k-60hz-uhd- Тип-HDMI-а-HDMI-АММ-Чарны-05m> </a> - Длинна кабеля: 0,5 м - Тип кабеля: Аудио видео -...