Допомога силам АТО

Кабелі та роз’єми

Ласкаво просимо до каталогу кабелів та роз’ємів!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Cerus.com.ua, Aks.ua, ALLO.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на кабелі та роз’єми від таких популярних виробників, як Dune, Belkin або ProLink.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу кабелів та роз’ємів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити кабелі та роз’єми за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані кабелі та роз’єми за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на кабелі та роз’єми за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Nordost 2 Flat в бухте 100 м

0 голосів
Середня ціна: 369 грн.

Кабель HDMI-micro HDMI 1.5m

0 голосів
Середня ціна: 70 грн.

Кабель HDMI-micro HDMI 1.5m

Активный высокоскоростной кабель HDMI, поддержка 3D и 4K, длина - 7.6 метров

0 голосів
Середня ціна: 2 994 грн.

 Активный высокоскоростной кабель HDMI, поддержка 3D и 4K, длина - 7.6 метров

OEHLBACH 1019

0 голосів
Середня ціна: 236 грн.

Oehlbach 1019 Silverline Speaker Cable (2x2,50mm) - это высококачественный стерео акустический кабель, предназначенный для подключения усилителей. Данный акустический кабель для использования с усилителями мощностью приблизительно 180 ватт на канал. Наружная оболочка кабеля Oehlbach 1019...

Кабель HDMI-HDMI 15m 2 фильтра в оплетке

0 голосів
Середня ціна: 505 грн.

Кабель HDMI 15m 2 фильтра в оплетке

Активный высокоскоростной кабель HDMI, поддержка 3D и 4K, длина - 9 м.

0 голосів
Середня ціна: 3 233 грн.

Активный высокоскоростной кабель HDMI Поддержка 3D и 4K Длина - 9.1 метров

Atlas Hyper Bi-wire, в бухте 50 м

0 голосів
Середня ціна: 1 708 грн.

В акустических кабелях Hyper используется тефлоновый диэлектрик и проводники из меди OFC 99.9999% очистки. Тефлон – прекрасный диэлектрик, но он размягчается при температуре 327°С. При такой температуре обработанная медь, такая как медь OFC, теряет целостность и возвращается к...

Кабель HDMI-mini HDMI 1.5m

0 голосів
Середня ціна: 70 грн.

Кабель HDMI-mini HDMI 1.5m

Кабель HDMI - HDMI версия 1.4, длина 3.30 м.

0 голосів
Середня ціна: 208 грн.

Кабель HDMI - HDMI версия 1.4 Длина 3.30 м.