Допомога силам АТО

Кабелі та роз’єми

Ласкаво просимо до каталогу кабелів та роз’ємів!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Cerus.com.ua, Aks.ua, ALLO.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на кабелі та роз’єми від таких популярних виробників, як Dune, Belkin або ProLink.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу кабелів та роз’ємів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити кабелі та роз’єми за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані кабелі та роз’єми за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на кабелі та роз’єми за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Nordost 2 Flat в бухте 100 м

0 голосів
Середня ціна: 359 грн.

Кабель HDMI-HDMI 15m 2 фильтра в оплетке

0 голосів
Середня ціна: 253 грн.

Кабель HDMI 15m 2 фильтра в оплетке

Metz V 58-50

0 голосів
Середня ціна: 556 грн.

Марка совместимых устройств: отсутствует; Марка совместимые вспышки: Metz;

Де купити?

S-cube.com.ua
201 грн.

Cablexpert cc-dp2-6 displayport v1.2 цифровой интерфейс 1.8 м

0 голосів
Середня ціна: 201 грн.

Покупайте по выгодной цене в магазине S-Cube: Кабель 1.8м Cablexpert DisplayPort CC-DP2-6 v1,2, цифровой интерфейс, 1.8 м Подробнее о товаре: Тип разъемов DisplayPort - DisplayPort Длина кабеля 1.8 м Бренд Cablexpert Срок гарантии 12...

Активный высокоскоростной кабель HDMI, поддержка 3D и 4K, длина - 7.6 метров

0 голосів
Середня ціна: 2 994 грн.

 Активный высокоскоростной кабель HDMI, поддержка 3D и 4K, длина - 7.6 метров

Де купити?

Coltan.com.ua
81 грн.

4WORLD HDMI - Micro HDMI с Ethernet (v1.4), 3D, BLK, 1,8 м (10555)

0 голосів
Середня ціна: 81 грн.

Основные характеристики: * Оригинальная часть № 10555 * Название продукта 4World HDMI - Кабель Micro HDMI Высокоскоростной с Ethernet (v1.4), 3D, BLK, 1,8 м * Производитель 4World * Класс продукта Кабели - HDMI | DP | Компонент | DVI | VGA Основная информация Тип кабеля * аудио * Аудио...

Ultralink AP2-HDMI-2m

0 голосів
Середня ціна: 3 276 грн.

HDMI кабель Ultralink AP2-HDMI-2m, американского производителя Ultralink, включает в себя отменную скорость передачи данных, высокое качество исполнения и доступную стоимость. Данный кабель станет лучшим вариантом для создания высокоскоростной передачи информации между подсоединенными...

LG Magic Remote (AN-MR18BA)

0 голосів
Середня ціна: 1 496 грн.

Характеристики : стандартный пульт ДУ • количество поддерживаемых устройств: 1. Производитель: LG Тип: стандартный пульт ДУ Количество поддерживаемых устройств: 1 Поддерживаемые типы устройств: для телевизоров Количество кнопок: 37 База устройств (количество): 12 Вес, г: 101.7 ...

Hama TechLINe HDMI-HDMI 10.0M 99122108

0 голосів
Середня ціна: 919 грн.

Цвет: черный; Тип кабеля: HDMI-HDMI; Длина [м]: 10; Передаваемый сигнал: Аудио-видео; Примененные технологии: Экранирование; Фильтр: 2; Скорость передачи данных: 10,2 Гбит/с (340 Мгц); Позолоченный разъем: Нет.