Допомога силам АТО

Музичні іграшки

Вітаємо вас у каталозі музичних іграшок!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, Mobilluck.com.ua, Bt-baby.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на музичні іграшки від таких відомих виробників, як PLAYGO, Boikido або Smoby.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу музичних іграшок та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати музичні іграшки за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані музичні іграшки за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на музичні іграшки за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Де купити?

Kinder.in.ua
79 грн.

Книга для говорящей ручки - Знаток (ІІ поколение, без чипа) - "Первый китайско-русский словарь" REW-K048

0 голосів
Середня ціна: 79 грн.

Книга "Первый китайско-русский словарь с иллюстрациями" для говорящей ручки ЗНАТОК - это издание на 176 страницах. Самые популярные разговорные темы, слова и выражения в этой книге изложены доступно и просто. Словарь предоставляет расширенные функции изучения языка в разделах "Говорите...

goki Барабан (14015)

0 голосів
Середня ціна: 1 549 грн.

Де купити?

Kinder.in.ua
2 436 грн.

Nattou Развивающий коврик с дугами и подушками Джек, Юлий и Нестор 843270 (843270)

0 голосів
Середня ціна: 2 436 грн.

Удобный коврик для малышей, который станет любимым местом игры и развития. Идеальное место времяпрепровождения ребенка. Коврик дополнен дугами с мягкими подвесными игрушками. Они помогут развивать моторику рук и воображение малыша.  Материал:Полиэстер Ширина, см:90

Де купити?

Kinder.in.ua
399 грн.

Говорящая азбука - ЗНАТОК - Весела абетка (украинский язык) (REW-K008)

0 голосів
Середня ціна: 399 грн.

Звуковой электронный плакат поможет ребенку в самостоятельном изучении украинского алфавита. Плакат имеет 3 режима работы (изучение, веселая песенка, экзамен), сенсорные кнопки, влагозащищенную поверхность, функцию регулировки громкости и функцию автоматического выключения при отсутствии активных...

goki Треугольник (UC004G)

0 голосів
Середня ціна: 169 грн.

Де купити?

Kinder.in.ua
99 грн.

Книга для говорящей ручки - ЗНАТОК (ІІ поколения, без чипа)-"Китайско-русский словарь" (7 тыс. слов) (REW-K047)

0 голосів
Середня ціна: 99 грн.

Книга "Китайско-русский словарь с иллюстрациями" для говорящей ручки ЗНАТОК - это многопрофильное издание на 292 страницах. Под многочисленными рубриками "Мир", "История", "Медицина", "Досуг", "Транспорт", "Работа", "Семья", "Школа" его читатели могут услышать точное произношение и перевод...

goki Маракасы (15281G)

0 голосів
Середня ціна: 419 грн.