Допомога силам АТО

Музичні іграшки

Вітаємо вас у каталозі музичних іграшок!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, Mobilluck.com.ua, Bt-baby.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на музичні іграшки від таких відомих виробників, як PLAYGO, Boikido або Smoby.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу музичних іграшок та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати музичні іграшки за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані музичні іграшки за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на музичні іграшки за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Детское пианино "Паровозик" (голубое)

0 голосів
Середня ціна: 271 грн.

Детское пианино "Паровозик" имеет ряд познавательных и развлекательных функций: звуки животных, ноты и веселые мелодии. Светится яркими цветами.Упаковка: КоробкаЦвет: ГолубойТип эл-тов питания: Батарейки (АА)Кол-во эл-тов питания: 3Эл-ты питания в комплекте: НетВес в упаковке: 500 гВес без...

Simba с микрофоном (6838629)

0 голосів
Середня ціна: 1 409 грн.

goki Барабан (14015)

0 голосів
Середня ціна: 1 549 грн.

goki Треугольник (UC004G)

0 голосів
Середня ціна: 169 грн.

goki Маракасы (15281G)

0 голосів
Середня ціна: 419 грн.

goki Флейта (UC076G)

0 голосів
Середня ціна: 339 грн.