Допомога силам АТО

Інтерактивні ляльки та іграшки

Вітаємо вас у каталозі інтерактивних ляльок та іграшок!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Mobilluck.com.ua, Bt-baby.com.ua, NashaMasha.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на інтерактивні ляльки та іграшки від таких популярних виробників, як Chericole, Emotion Pets або flufflings.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу інтерактивних ляльок та іграшок та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати інтерактивні ляльки та іграшки за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані інтерактивні ляльки та іграшки за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на інтерактивні ляльки та іграшки за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Де купити?

NovoMobi.com.ua
4 099 грн.

Sphero R2-D2 (R201ROW)

0 голосів
Середня ціна: 4 099 грн.

Интерактивная игрушка робот созданная по мотивам фильма «Star Wars». Управлять им можно при помощи смартофна через приложение. Гарантия качества и подлинности товара!

TOSY DISCOROBO Лукас (TDV102)

0 голосів
Середня ціна: 899 грн.

Discorobo Лукас

Летающая Фея Flying Fairy интерактивная игрушка

0 голосів
Середня ціна: 349 грн.

Летающая фея - лучший подарок для ребенка! Чудесная летающая красавица превратит жизнь вашего ребенка в сказку, наполняя ее волшебством и заставляет поверить в чудеса. Летающая фея - это первая в мире летающая кукла, которая гарантировано принесет настоящую радость и вызовет восторг у...

Де купити?

Kinder.in.ua
183 грн.

BeBeLino 57050

0 голосів
Середня ціна: 183 грн.

Музыкальный молоточек привлечет малыша своим ярким цветом и интересными возможностями. Игрушка оснащена музыкальными и световыми эффектами, а благодаря фактурной ручке подходящей формы, ребенку удобно будет держать его в своих маленьких ручках. Молоточек развивает координацию движений,...

Де купити?

NovoMobi.com.ua
3 199 грн.

Sphero Дроид BB-8 (R001ROW)

0 голосів
Середня ціна: 3 199 грн.

Интерактивная игрушка робот созданная по мотивам фильма «Star Wars». Управлять им можно при помощи смартофна через приложение. Гарантия качества и подлинности товара!

TOSY DISCOROBO Алекс (TDV105)

0 голосів
Середня ціна: 899 грн.

Discorobo Алекс

Собачка интерактивная Кикки с сумкой

0 голосів
Середня ціна: 589 грн.

Маленькая собачка Кикки очень милая и реалистичная. Собачка одета в светящееся в темноте стильное платье и ошейник и оснащена звуковыми эффектами (на русском языке). В наборе также есть модная сумочка для переноски.  Девочка может путешествовать вместе с любимым питомцем. Брать в гости,...

Де купити?

Kinder.in.ua
635 грн.

Weina Паровозик с животными (2106)

0 голосів
Середня ціна: 635 грн.

С музыкальной игрушкой " Паровозик с животными" ваш ребенок весело проведет время. При нажатии на кнопки с животными, загораются веселые огоньки и издаются звуки животных. Ваш малыш не останется равнодушным к "Паровозику с животными". Игрушка изготовлена из высоко качественной пластмассы. ...