Допомога силам АТО

Ігрові набори й фігурки

Вітаємо вас у каталозі ігрових наборів і фігурок!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Baby FULL, Babypro.com.ua, Bt-baby.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на ігрові набори й фігурки від таких відомих виробників, як Filly Princess, Trixy&Troy або real toy.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу ігрових наборів і фігурок та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити ігрові набори й фігурки за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані ігрові набори й фігурки за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на ігрові набори й фігурки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Де купити?

ITmag.ua
105 грн.

Pokemon Go PokeBalls (Гарантия 1 мес.)

0 голосів
Середня ціна: 105 грн.

Приятные цены. Доставка в любой город Украины. Адресная доставка курьером. Оплата различными способами.

Бытовая техника: микроволновая печь, звук, свет, набор продуктов, в кор-ке

0 голосів
Середня ціна: 595 грн.

Чтобы открыть дверцу, необходимо нажать на кнопку на панели управления, как у настоящей микроволновки. Блюдо вращается, внутри загорается подсветка и слышен звук, характерный для работающей печи. Работает на батарейках (3х1,5 V AA). Артикул: 26134

Peppa Морское приключение (15558)

0 голосів
Середня ціна: 679 грн.

Встречайте героев популярного мультфильма "Свинка Пеппа"! Отправляйся в путешествие вместе с Пеппой и ее Дедушкой. Здесь есть все, что может пригодиться в путешествии: капитанская рубка, ведерко с тряпкой, чтобы драить палубу, рында, крюк с лебедкой, иллюминаторы и, конечно, пиратский флаг. ...

Just Cool Продукты (2014-4B)

0 голосів
Середня ціна: 46 грн.

Де купити?

Платошка
359 грн.

GORMITI Игровой набор Остров - (GPH53033/UA)

0 голосів
Середня ціна: 359 грн.

С набором «Остров» (GPH53033/UA) от GORMITI, поклонники популярного детского мультсериала «Gormiti: Непобедимые Повелители Стихий» смогут легко представить себя в роли могущественных лордов или сильных воинов, наделенных определенными физическими или сверхъестественными способностями. Набор...

Бытовая техника: газовая плита, свет, звук, 3 режима, посуда

0 голосів
Середня ціна: 478 грн.

Отличный подарок для маленького "поваренка" – плита. Теперь можно приготовить свои куклам курицу-гриль, или яичницу.  Работает на батарейках (3х1,5V AA), есть световые звуковые эффекты. Артикул: 26131 (36/2).

Peppa Паровозик дедушки Пеппы (20829)

0 голосів
Середня ціна: 715 грн.

Встречайте героев популярного мультфильма "Свинка Пеппа"! Хочешь прокатиться на поезде вместе с Пеппой и ее братиком Джорджем? Тогда занимай свое место в вагончике и полный вперед, чух-чух! В наборе: поезд, фигурки Пеппы, братика Джорджа и Дедушки. Фигурки Пеппы и Джорджа могут сидеть, стоять,...