Допомога силам АТО

Пристрої для сповивання

Раді вітати вас в каталозі пристроїв для сповивання!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Mobilluck.com.ua, Bt-baby.com.ua, Baby FULL та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на пристрої для сповивання від таких відомих виробників, як Cam, RUGGERI або BERBER.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу пристроїв для сповивання та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати пристрої для сповивання за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані пристрої для сповивання за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на пристрої для сповивання за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Cam Nuvola Бежевый (C610008-C219)

0 голосів
Середня ціна: 2 831 грн.

TEGA BABY Пеленальная доска Tega Kroliczki KR-009 салатовый

0 голосів
Середня ціна: 618 грн.

Удобство детской универсальной коляски Adamex Katrina по достоинству оценят родители, предпочитающие большие надувные не поворотные колеса с отличной системой амортизации, благодаря чему даже самый чуткий сон малыша не нарушат любые неровности на дороге. Adamex Katrina является еще и весьма...

TEGA BABY Пеленальный матрас Ceba Baby WD 85*70 multi Hello Kitty белый

0 голосів
Середня ціна: 628 грн.

Мягкий детский пеленальный матрас с наполнением из высококачественного синтепона, идеально подходит на комод и другую мебель для пеленания. Изготовлен из высококачественной сертифицированной клеенки, которая не содержит никаких вредных веществ и абсолютно безопасна для нежной кожи малыша....

TEGA BABY Пеленальная доска Tega Kroliczki KR-009 белый

0 голосів
Середня ціна: 485 грн.

Пеленатор Tega - это универсальный матрасик с жесткой основой, который позволяет легко перепеленать и переодеть малыша. Достаточно лишь установить пеленатор на любой детской кроватке, столе, любых устойчивых поверхностях. Пеленатор оснащен жестким основним и двумя защитными бортиками. Имеет...