Допомога силам АТО

Ліжки дитячі

Раді вітати вас в каталозі ліжок дитячих!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, Bt-baby.com.ua, Babypro.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на ліжки дитячі від таких популярних виробників, як Geoby, Вальтер-С або LANAMI.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу ліжок дитячих та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати ліжки дитячі за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані ліжки дитячі за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на ліжки дитячі за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Наталка ЯТМО маятник, откидной бок ясень темный

0 голосів
Середня ціна: 1 255 грн.

Деревянная детская кроватка Наталка с маятником приобрела очень удобную особенно - откидную стенку. В отличии от всех моделей кроваток Наталка которые имеют опускающуюся стеночку, кроватки с маятником их не имели. Это связано с тем, что опущенная стенка мешает работе маятника. Кроме того,...

Наталка ЯТМЯ маятник, ящик ясень темный

0 голосів
Середня ціна: 1 380 грн.

Украинский производитель недорогих детских кроваток "Наталка" представляет модель с маятниковым механизмом и удобным ящиком.Наталка с маятником и ящиком отличается великолепной функциональностью, прекрасным внешним видом, достойным качеством изготовления и невысокой стоимостью в сравнении с...

Верес Соня ЛД 10 орех (10.03)

0 голосів
Середня ціна: 3 605 грн.

Тип: классическая кроватка / Материал: бук / Опускающаяся стенка: есть / Колеса: нет / Ящики для белья: нет

Наталка ЯТ ясень темный

0 голосів
Середня ціна: 960 грн.

Простая и удобная кроватка для деток Наталка Ясень имеет все необходимое для здорового сна ребенка. Прочный каркас изготовлен из экологически чистой древесины. Кроватка Наталка Ясень обладает надежной безопасностью, не только благодаря натуральным материалам, но и их обработке (все края хорошо...